Podróże z New Men

Temperatura w Walencji- co ubrać?
Walencja to miasto położone we wschodniej części należącej do Półwyspu Iberyjskiego nad Morzem Śródziemnym. Posiada wielokilometrowe plaże, a także piękne górskie krajobrazy. Bez wątpienia, jest jednym z największych i najważniejszych miast w Hiszpanii. Nasuwa się wobec tego pytanie: jaka jest temperatura w Walencji i co należy ubrać, odwiedzając ją latem? Nie martw się! W tym artykule pomożemy Ci wybrać najlepsze ubrania, abyś mógł w pełni cieszyć się tym pięknym hiszpańskim miastem!
Czytaj więcej
Tradycje w Hiszpanii
Jeśli chcesz odwiedzić Hiszpanię i dobrze się bawić, nie możesz przegapić najważniejszych hiszpańskich tradycji, takich jak Boże Narodzenie czy Sylwester. Oprócz tego, Hiszpania ma także kilka innych ciekawych tradycji, o których na pewno wcześniej nie słyszałeś Jeżeli chciałbyś bliżej zaznajomić się z tradycjami tego niesamowitego kraju koniecznie musisz przeczytać nasz artykuł.
Czytaj więcej
Walencja atrakcje- co zwiedzić?
Walencja to piękne miasto, położone na śródziemnomorskim wybrzeżu Hiszpanii. Ta popularna miejscowość turystyczna, która dzięki słonecznemu klimatowi, bajkowym plażom, pysznej gastronomii i bogatej historii kultury przyciąga co roku rzesze turystów. Jeśli planujesz wizytę w Walencji, to w tym artykule pokażemy Ci miejsca, które warto zobaczyć i najlepsze atrakcje.
Czytaj więcej
Teneryfa- co zobaczyć?
Ta wyspa to raj na Ziemi dla miłośników słońca, przyrody i niezapomnianych wakacji. Teneryfa oferuje niezwykłą różnorodność krajobrazów, od pięknych plaż po malownicze góry i wulkany. Położona jest na Atlantyku, w pobliżu wybrzeży Afryki. To idealne miejsce, pełne atrakcji dla tych, którzy pragną odpocząć, aktywnie spędzić czas i podziwiać zachwycające widoki. Co w takim razie obowiązkowo należy zobaczyć, zaczynając zwiedzać Teneryfę? Zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej
Szkoła w Hiszpanii
Zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda hiszpański system edukacji? Jakie są różnice między polską szkołą a szkołą w Hiszpanii? Świetnie trafiłeś, ponieważ w tym artykule opowiemy Ci, jak działa edukacja hiszpańska, jakie są rodzaje szkół i różne opcje dotyczące przyszłości dzieci. Zrozumienie różnic między systemami edukacyjnymi różnych krajów jest istotne w kontekście poznawania danego społeczeństwa. Dzięki temu można dostrzec cenne wskazówki i perspektywy na temat różnych podejść do nauczania.
Czytaj więcej
Kordoba- miasto trzech kultur
Jeśli planujesz odwiedzić Kordobę, położoną w południowej części Półwyspu Iberyjskiego, ten artykuł jest dla Ciebie. Opowiemy Ci o historii tego miejsca, najważniejszych zabytkach Kordoby i tradycyjnym jedzeniu. Przybliżymy Ci także lokalizacje, w których warto się zatrzymać, odwiedzając miasto trzech kultur.
Czytaj więcej
pixel