Krawiectwo na miarę

„New Men "Krawiectwo na miarę" to wyjątkowy program, dający możliwość stworzenia swojego wymarzonego ubrania!  

Posiadamy dwa rodzaje krawiectwa na miarę: MTM, czyli Made to Measure oraz bespoke. 

Każda z tych metod może być stosowana. Wybór odpowiedniej dla Klienta metody powinien nastąpić po zdjęciu miary i ocenie typu sylwetki. 

Klienci najczęściej decydują się na metodę MTM, ponieważ jest ona dużo szybsza niż metoda bespoke. W tej metodzie nie tworzymy konstrukcji od podstaw, tylko pracujemy na wcześniej stworzonej bazie. Łatwiej będzie Wam to zrozumieć, poznając konkretne kroki tworzenia takiego garnituru. W przypadku trudnych konstrukcji garnituru sprostamy każdemu wyzwaniu co jednak wymaga czasu i współpracy z Klientem.

Chcąc skorzystać z krawiectwa na miarę metodą MTM wystarczy, że odwiedzisz jeden z naszych salonów, następnie z szerokiej gamy fasonów wybierzesz ten, który najbardziej Ci się podoba. Gdy będziesz mieć wybrany konkretny model nasz personel dokona pomiaru, tak aby garnitur był, jak najlepiej dopasowany do twojej sylwetki. Z dostępnych wzorników będziesz mógł wybrać tkaninę, która Ci najbardziej odpowiada. Posiadamy mnóstwo tkanin różniących się składem, kolorem i fakturą. Posiadamy tkaniny z renomowanych fabryk z całego świata m.in. z Włoch, Francji, Portugalii, Turcji, Hiszpanii. Każdy materiał, zanim trafi do sprzedaży jest testowany przez nasz personel pod względem jakości dlatego szyjemy tylko z naszych tkanin. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Będziesz również mógł zdecydować o podszewce oraz dodatkach takich jak np. guziki, monogram itp. Dzięki temu Twój garnitur oprócz tego, że jest idealnie dopasowany do sylwetki, staje się niepowtarzalny i oryginalny. Wszystkie te informacje trafiają do naszej pracowni w Krakowie. Proces uszycia garnituru w tej metodzie trwa od 2 do 5 tygodni, następnie garnitur trafia do wybranego przez Ciebie salonu, w którym możesz go przymierzyć i sprawdzić, czy wszystko odpowiada Twoim oczekiwaniom oraz podjąć decyzję o odbiorze garnituru albo zlecić kolejne często niewielkie poprawki.

Decydując się na metodę bespoke niezbędne jest spotkanie z naszym konstruktorem, który zaprojektuje dla Ciebie konstrukcje to dlatego jego uszycie zajmuje nawet kilkanaście tygodni. Potrzebne są również przymiarki cząstkowe, tak aby garnitur był poprawnie dopasowany do sylwetki. Raz stworzony specjalnie dla Ciebie papierowy szablon konstrukcji garnituru pozostaje w naszej komputerowej bazie konstrukcji. Daje to możliwość ponownego zlecenia szycia na miarę w każdej chwili, bez konieczności przyjazdu do siedziby firmy. W tej metodzie oczywiście również masz możliwość wyboru tkaniny, podszewki oraz wszelkich dodatków.

Wybór metody zależy od Ciebie i Twoich potrzeb! Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. W naszej usłudze "Krawiectwo na miarę" szyjemy garnitury, oraz pozostałe części garderoby męskiej.

pixel