Kolekcja Jesień - Zima

Studniówka 2024- Co trzeba wiedzieć?
Co roku wszyscy maturzyści z niecierpliwością czekają na swój wymarzony bal studniówkowy. Ta ekscytująca impreza ma być symbolem przejścia z okresu dojrzewania do dorosłości. Jak sama nazwa wskazuje, organizowana jest na około 100 dni przed maturą, co zwykle wypada na przełomie stycznia i lutego. Uczniowie pragną spędzić ten wieczór w wyjątkowej atmosferze, która zapadnie im w pamięć do końca życia. Niestety realia nadchodzącego balu maturalnego mogą zaskakiwać. Jak wygląda organizacja studniówki 2024? Czego można się spodziewać?
Czytaj więcej
Stylizacje świąteczne
Magiczna, świąteczna atmosfera jest już wyczuwalna na każdym kroku. Wigilia i Boże Narodzenie to czas prezentów i spotkań z najbliższymi. Ale jest jeszcze jedno pytanie, które co roku nurtuje każdego z nas. Jak się ubrać, aby dobrze wyglądać, a zarazem czuć się komfortowo? W naszym artykule znajdziesz wiele inspiracji na stylizacje świąteczne w różnych wariantach.
Czytaj więcej
Prezent na Mikołaja dla mężczyzny- propozycje New Men
Grudzień to miesiąc przygotowań do świąt, a co za tym idzie czas kupowania prezentów. Zanim jednak będziemy dekorować nasze domy i ustrajać choinkę, przed nami 6 grudnia. W tym magicznym dniu każdy budzi się z nadzieją, że koło łóżka czeka na niego upominek. Jak wybrać idealny prezent na mikołajki? To pytanie może spędzać nam sen z powiek i być kłopotliwą kwestią, szczególnie gdy zależy nam na zrobieniu dobrego wrażenia na bliskiej osobie. Z pomocą przychodzi nasz zespół New Men, który przygotował propozycje prezentów na mikołaja dla mężczyzny do różnej kwoty, wobec czego każdy znajdzie coś dla siebie.
Czytaj więcej
Płaszcze jesienne męskie
Wraz z nadejściem jesieni, mężczyźni zaczynają poszukiwać odpowiedniego płaszcza, który będzie przede wszystkim ciepły i praktyczny. Pogorszona pogoda nie oznacza jednak rezygnacji z eleganckiego wyglądu, który jest przecież również bardzo ważny. Znacząco wpływa on na naszą pewność siebie i lepsze samopoczucie w ciągu dnia. Dobrze dobrany płaszcz to niezawodny sposób na zrobienie imponującego pierwszego wrażenia i stanowi niezbędnik w szafie każdego mężczyzny. Będzie on nam towarzyszyć przez najbliższych kilka sezonów, zatem warto skupić się na paru aspektach przy jego wyborze. Jakie warunki muszą więc spełniać idealne płaszcze jesienne męskie?
Czytaj więcej
pixel