BIZNESOWE

( ilość produktów: 23 )

Eleganckie Kamizelki Męskie

Nasza elegancka kamizelka męska będzie doskonale pasować do ważnych spotkań biznesowych. Wybór fasonu zależy od indywidualnych preferencji. Zarówno fason regular, jak i slim będzie idealnie leżeć, jeśli będziemy także czuć się w nim swobodnie. Nasza kamizelka w wersji Slim jest szyta w usłudze krawiectwo na miarę, dlatego radzimy z wyprzedzeniem zamówić u nas ten produkt w jednym z naszych salonów. Warto dodać, że popularnością cieszą się zarówno kamizelki jedno, jak i dwurzędowe. Niezależnie czy wybierzesz kamizelkę w gładki wzór, czy kratę jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony i stworzysz z nią wyjątkowe stylizacje.

Kamizelka Męska Czarna Elegancka

Jednym z klasyków ubraniowych jest niewątpliwie elegancka męska czarna kamizelka. Świetnie pasuje ona do białej koszuli i jako lekkie przełamanie proponujemy do tego zestawu nasze eleganckie bordowe monki. Kamizelkę czarną można nosić na ważne spotkania biznesowe, ale i podczas wieczorowych spotkań ze znajomymi, czy na randkę. Nasz produkt został w 80% wykonany z wełny jagnięcej, dzięki czemu kamizelka jest prze­wiewna, przy­jemna w dotyku, a także nie­zwy­kle kom­for­towa w nosze­niu.

Biała Kamizelka Elegancka

Naszą propozycją dla Panów, którzy chcą się trochę wyróżnić, jest elegancka biała kamizelka. Świetnie pasuje zarówno do mniej formalnych stylizacji letnich, jak i na wesele, czy wieczorowe wyjście np. do opery. Gdy chcemy, aby nasza męska stylizacja przykuwała uwagę, postawmy na białą elegancką kamizelkę w czarną kratę. Jeżeli dobieramy zestaw do fraka, zdecydujmy się na ten produkt.

PRZEDZIAŁ CENOWY
KOLEKCJA
ROZMIAR
  • Kamizelki
KOLOR
TKANINA
DESEŃ
pixel