ZESTAW Z BUTAMI

( ilość produktów: 17 )

Granatowy Garnitur i Brązowe Buty

Szukając idealnych butów do naszego starannie dobranego wcześniej garnituru, musimy sobie zadać dwa proste pytania: Czy idziemy w klasykę i do granatowego garnituru dobierzemy brązowe lub czarne buty? Czy chcemy trochę zaszaleć i wybrać coś pod siebie, żeby wyróżnić się z tłumu i podkreślić nasz charakter? Jeżeli nie jesteś pewny, która z propozycji pasuje do Ciebie, zapraszamy do naszych salonów w całej Polsce. Nasz wykwalifikowany personel z pewnością wybierze coś idealnego pod Twoje predyspozycje.

Elegancki Płaszcz i Sportowe Buty

Dawniej dla wielu osób ceniących sobie ponadczasową elegancję połączenie płaszcza i sportowych butów mogło gryźć się z modą. Jednak jak to bywa- trendy się zmieniają i czy komuś się to podoba, czy nie coraz częściej styl elegancji przeplata się ze stylem sportowym. Taka mieszanka łączy ze sobą szykowność i wygodę w jednym, wobec czego cieszy się dużą popularnością wśród mężczyzn. Nasi klienci często wybierają do eleganckiego czarnego płaszcza stylowe sportowe buty z naszej kolekcji.

Czarne Spodnie i Brązowe Buty

Bardzo ciekawym połączeniem w ostatnich czasach są czarne spodnie i brązowe buty. Może to być zarówno luźniejsza stylizacja, jak i bardziej formalna z dodatkiem na przykład biznesowej marynarki. Wszystko zależy od zamysłu naszej stylizacji i tego, jaki chcemy, żeby nasza stylizacja miała charakter. Jeżeli zdecydujemy się na stylizację casual, gdy chcemy wyjść ze znajomymi na miasto, to idealnym połączeniem do brązowych butów i czarnych spodni może być granatowa koszulka polo.

PRZEDZIAŁ CENOWY
KOLEKCJA
ROZMIAR
KOLOR
LINIA
SKŁAD TKANINY
DESEŃ
pixel