KURTKI I PŁASZCZE

( ilość produktów: 23 )

Wygoda i swobodny styl przesądziły o tym, że mężczyźni zdecydowanie chętniej jako odzież wierzchnią wybierają kurtki. Ale, kiedy chodzi o formalne, uroczyste spotkania, to męski płaszcz zdecydowanie z nimi wygrywa. Co więcej, istnieje spore grono mężczyzn, dla których płaszcze nie mają sobie równych. Tym bardziej, że prezentują tak ciekawe i różnorodne oblicze, że bez problemu każdy znajdzie ulubiony fason dla siebie: do oficjalnych i luźnych stylizacji.

A co założyć do garnituru, kiedy pogoda nie pozwala na jego samodzielne noszenie?

Absolutnie do garnituru nie zakładamy kurtki. To płaszcz jest uzupełnieniem eleganckiej, męskiej stylizacji. W dodatku, nie każdy. Najprostsza zasada wyboru płaszcza do garnituru to odpowiednio dobrany do stroju, na tyle długi, by przykrył marynarkę. By nie popełnić modowego "faux pas" najlepiej do formalnych stylizacji zdecydować się na klasyczną dyplomatkę - jedno lub dwurzędowy płaszcz męski do garnituru o uniwersalnym fasonie wysmuklającym sylwetkę. Czarny płaszcz sprawdza się w sytuacjach wymagających podkreślenia ich powagi. Za uniwersalny uznawany jest płaszcz granatowy i grafitowy, zaś na co dzień, dobrym wyborem będzie brązowy. Jeśli ma być stylowym okryciem – wybieramy płaszcz męski wełniany. Do garnituru pasują także lekkie trencze noszone w okresie wiosny i jesieni.

Jeśli chodzi o codzienną wygodę i elegancję zarazem, to warto postawić na krótki płaszcz o fasonie nazywanym "bosmanką".

Płaszcze męskie w ofercie sklepu New Men to elegancja w najlepszym wydaniu. To połączenie stylu, wygody i najlepszej jakości. Nic tak dobrze nie podkreśla męskiej sylwetki i nie uzupełnia stylizacji jak dobrze skrojony płaszcz o ponadczasowej linii. Jeśli potrzebujesz eleganckiego płaszcza lub wygodnej kurtki – zajrzyj do naszego sklepu internetowego.

PRZEDZIAŁ CENOWY
ROZMIAR
  • Kurtki
  • Marynarka
KOLOR
SKŁAD TKANINY
DESEŃ
pixel