Paski

( ilość produktów: 7 )

Paski Męskie

Męski pasek do spodni to niewątpliwie nieodłączny element męskiej garderoby. Pasują do spodni jeansowych, garniturowych, czy chino. Dobrze dobrany pasek męski może odmienić i dopełnić naszą stylizację. Do naszych spodni garniturowych klienci najczęściej wybierają granatowy pasek męski lub czarny pasek męski. Jaką klamrę w spodniach wybrać do codziennych stylizacji? Nie ma złotego środka, jednak nasze paski męskie w większości mają automatyczną klamrę, co wpływa na komfort użytkowania na co dzień. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego sklepu internetowego w celu sprawdzania nowych pasków męskich, jakie regularnie dodajemy do naszej oferty.

Rozmiar Paska Męskiego

Bardzo ważną rzeczą przy wyborze paska męskiego jest jego rozmiar. Jak to zrobić? Najprościej zmierzyć swój obwód w pasie oraz długość na wysokości stanu spodni. Jeżeli nie masz przy sobie miarki, to drugą opcją na ocenienie jaki rozmiar paska potrzebujesz, jest sprawdzenie rozmiaru Twoich spodni. Przeważnie na metce mamy dwa oznaczenia W oraz L. , W'' to rozmiar spodni oznaczony w calach. W ten sposób jesteśmy w stanie sami ocenić jaki rozmiar paska męskiego jest dla nas odpowiedni, naszym zdaniem granica błędu to maksymalnie 2 centymetry.

Pasek Męski Czarny, czy Pasek Męski Brązowy?

Pasek skórzany męski brązowy, czy może pasek skórzany męski czarny, który wybrać, jaka jest zasada doboru paska do ubioru? Jeżeli chcemy trzymać się odgórnych określonych zasad, to kolor paska dobieramy do koloru butów. Jeżeli zdecydowaliśmy się na czarne buty, to naturalnym wyborem będzie skórzany pasek męski czarny. Przy wyborze butów brązowych, możemy trochę dać się ponieść fantazji. Oznacza to, że jeżeli wybierzemy stylizację casualową, to nasz męski brązowy pasek skórzany może mieć inne elementy kolorystyczne. Najczęściej spotyka się to w przypadku pasków męskich plecionych.

PRZEDZIAŁ CENOWY
KOLOR
pixel