Muchy

( ilość produktów: 73 )

Muszka do Garnituru

Muszka męska- niby nic wielkiego, a jednak... To dodatek, który każdej stylizacji może nadać charakteru. Muszka do garnituru nie wychodzi z mody od lat i w niczym nie ustępuje bardziej popularnemu krawatowi. Umiejętnie dobrana, może nadać ubiorowi szyku bądź oryginalności.

Czerwona muszka męska, a może czarna muszka męska, którą wybrać? Zależy to od koloru garnituru oraz koszuli, jaką wybraliśmy do naszej stylizacji. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania najlepiej udać się do naszych specjalistów. Zapraszamy do czternastu salonów na terenie Polski w celu doboru idealnej muszki do Waszej stylizacji.

Mucha Męska

Muchy męskie to jeden z najbardziej klasycznych dodatków do akcesoriów w męskiej garderobie. Mucha męska nadaje się zarówno do stylizacji wieczorowych, jak i casualowych. Muszka wiązana wymaga nieco wprawy w zakładaniu, dlatego oprócz tradycyjnych modeli wiązanych, zadbaliśmy o to, by można ją było nabyć w naszym sklepie także w wersji bardziej funkcjonalnej: czyli z gotową kokardką, z zapięciem na guzik bądź haftkę. Przy wyborze dwóch najbardziej klasycznych kolorów muszki męskiej warto zapamiętać zasadę, że biała muszka wybierana jest do fraka, natomiast czarna muszka idealnie pasuje do smokingu. Do garnituru możemy pozwolić sobie na muchy kolorowe i wzorzyste, z tym że do formalnych stylizacji wybieramy stonowane i zwykle w jednym kolorze, do casualowych możemy pobawić się i kolorami, i wzorami..

Muchy Drewniane

Mucha męska drewniana to nasza propozycja dla mężczyzn, którzy chcą wyróżnić się w swojej stylizacji. Drewniana mucha do garnituru to ciekawy i intrygujący dodatek do codziennych akcesoriów mężczyzny. Przy wyborze muchy drewnianej należy pamiętać, na jaką okazję planujemy ją założyć. Jeżeli na bardziej oficjalną, to wybór powinien paść na klasyczną drewnianą muchę do garnituru, natomiast przy mniej formalnych spotkaniach świetnym wyborem może być nasza mucha drewniana tata i syn lub mucha drewniana 3d piłka.

KOLEKCJA
PRZEDZIAŁ CENOWY
KOLOR
DESEŃ
TKANINA
pixel