KAMIZELKI - KRAWIECTWO NA MIARĘ

( ilość produktów: 85 )

- Krawiectwo na miarę -

Naszą usługą „Krawiectwo na miarę” sprawimy ze staniesz się wyjątkowy. Stworzymy ubranie, które będzie idealnie pasować do twojego stylu i charakteru.
Zdjęcie miary i pomiary dokonujemy w jednym z naszych sklepów przez krawca lub obsługę naszych sklepów. Do szycia ubrań wykorzystujemy dwie metody - czyli Made to Measure oraz bespoke. Do uszycia możemy być stosowana każda z tych metod. Zdjęcia miary możesz dokonać w każdym z naszych salonów.

- Made to Measure, bespoke -

Wybór odpowiedniej metody dla klienta powinien nastąpić po zdjęciu miary i po ocenie jego typu sylwetki. Najczęściej wybieraną metodą przez naszych klientów jest MTM (Made to Measure), ponieważ skraca się czas jaki jest potrzebny na uszycie w porównaniu do metody bespoke. W przypadku tej metody (Made to Measure) konstrukcja nie jest tworzona od podstaw, tylko jest wykorzystywana wcześniej stworzona baza. Łatwiej będzie Wam to zrozumieć, poznając konkretne kroki tworzenia takiego ubrania. W przypadku trudnych konstrukcji sprostamy każdemu wyzwaniu i oczekiwaniu klienta.

- Wybór modelu, wybór fasonu -

Na tym etapie klient dokonuje wyboru fasonu spośród naszych produktów, stanowi on bazę która zostanie wykorzystania do uszycia ubrania. Nejnowszą kolekcję można zobaczyć bezpośrednio w salonie lub wybrać jeden z fasonów dostępnych w naszym sklepie internetowym. Spośród nasych fasonów możesz wybrać modele bardziej klasyczne, w stylu vintage, lub bardziej nowoczesne o linii bardzo dopasowanej lub luźniejsze.

- Wybór tkaniny -

Staranny dobór tkaniny który dokonujemy według:
- składu
skład tkaniny i rodzaj tkaniny ma bardzo duże znaczenie, wełniane przeznaczone są raczej na chłodne jesienne lub zimowe dni lub wieczory, a len przede wszystkim na ciepłe i upalne dni wiosny i lata.
- deseniu
deseń tkaniny doda charakteru i wyjątkowości mężczyźnie, mamy różne wzory, klasyczne a także specjalnie robione na życzenie klienta.
- koloru
kolor dobierany jest zależnie od pory roku, okoliczności, oraz indywidualnych życzeń klienta
- przeznaczenia
niektóre tkaniny przeznaczone są na specjalne okoliczności – na przykład tkaniny ślubne typu żakard, a inne będą się nadawać jako tkanina do garnituru na co dzień. Specyfika tkaniny sprawia że ma ona inne właściwości. Dlatego inne wymagania stawiamy tkaniną ślubnym a inne tkaninom biznesowym lub do odzieży typu casual.
Właściwy wybór tkaniny sprawi, że w każdej sytuacji będziesz czuł się komfortowo. Nasze ubrania szyjemy dla klientów na różne okazje:
- garnitury ślubne, oraz inne okazje lub ceremonie
- garnitury biznesowe, oraz inne okazje lub ceremonie
Szyjemy również na miarę pozostałe części męskiej garderoby oraz jej części:

- Proces szycia ubrania -

Na tym etapie usługa zostaje przekazana do naszej pracowni Krawieckiej znajdującej się w Krakowie. Cały czas mamy kontakt z naszym klientem i jest on informowany o całym procesie szycia ubrania. Jeśli proces szycia ubrania nie został rozpoczęty, jest możliwość naniesienia poprawek i zmian (zmiana tkaniny, zmiana fasonu, inne dodatkowe poprawki). Czas wykonania usługi zależy od rodzaju ubrania - inny bedzie dla garnituru który wymaga większego nakładu pracy, a inny dla marynarki.

- Kamizelki na miarę -

Nasze kamizelki nadają się idealnie do codziennego użytku lub na specjalne okazję, można je nosić osobno na koszuli, lub jako dodatkowy element garnituru. Ważny jest również odpowiedni dobór tkaniny który będzie pasował do pozostałych części garderoby. Inną tkaninę do kamizelki wybierzemy do ubrania z lnu, a inną na przykład do garnituru wełnianego. Warto również zwrócić uwagę na deseń i kolorystykę, sugerujemy dobór w podobnym kolorze lub odcieniu z subtelną różnicą tak aby kontrast pomiędzy częściami ubrania nie był za duży. Kamizelka z marynarką idealnie może pasować do jeansów, stylizacja nabiera wtedy cech stylu vintage.

Jeśli szukasz marynarki do kamizelki, sprawdź naszą najnowszą kolekcję marynarek, lub wybierze jeden z naszych garniturów.

W naszej ofercie posiadamy kamizelki na każdą porę roku – ciepłe kamizelki wełniane, lub wiosenno – letnie uszyte z czystego lnu. Na specjalną okoliczność, do garnituru ślubnego w naszej usłudze „Krawiectwo na miarę” szyjemy również kamizelki z dobranych wspólnie z klientem tkanin.

PRZEDZIAŁ CENOWY
KOLEKCJA
ROZMIAR
KOLOR
SKŁAD TKANINY
DESEŃ
pixel