Pasy smokingowe

( ilość produktów: 8 )

Pas Smokingowy

Pas smokingowy inaczej nazywany pasem hiszpańskim jest najczęściej noszony z frakiem lub marynarką smokingową. Przeważnie jest on szyty z jedwabiu lub innej tkaniny, która ma połysk.

Pasy smokingowe zapinane są na guziki, ale zdarza się, że producenci wykorzystują także tasiemki lub haftki. Jedną z największych zalet pasa smokingowego jest poprawa wyglądu męskiej sylwetki. Dobrze dobrany pas smokingowy pomoże w optycznym wyszczupleniu, co przełoży się na lepszy wygląd całej stylizacji. Dzięki naszej usłudze szycie na miarę jesteśmy jednymi z nielicznych producentów w Polsce, którzy pomogą Państwu w wyborze idealnie dopasowanego pasa smokingowego.

Pas Smokingowy do wieczorowych stylizacji

Rolą pasa smokingowego jest nie tylko zwieńczenie eleganckiej stylizacji. Nadaje on także formalnego, wieczorowego charakteru. Jego celem jest także zapobieganie marszczeniu ii prześwitywaniu koszuli. Przez dopasowanie do spodni smokingowych, wydłuża sylwetkę. Pas smokingowy jest elementem na stałe związanym ze smokingiem i nie nadaje się on do założenia z klasycznym garniturem. Przez wytrzymały materiał zachowuje on funkcjonalność i walory estetyczne na długo. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami pasów smokingowych, które idealnie będą pasować do wieczorowych stylizacji męskich, takich jak marynarka i spodnie smokingowe. Jeśli szukasz wieczorowej stylizacji, świetnie sprawdzi się marynarka czarna gładka.

Mucha i Pas Smokingowy

Jeżeli nie czujemy się swobodnie z odejściem od tradycyjnych rozwiązań, a dobieranie akcesoriów do stylizacji stanowi dla nas wyzwanie, warto postawić na klasykę! Dodanie do naszego smokingu muchy i pasa smokingowego to sprawdzony sposób na wzbogacenie całej kreacji. Modelem, który najczęściej wybierają nasi klienci, jest pas smokingowy czarny.

pixel