Krawiectwo na Miarę

„New Men "KRAWIECTWO NA MIARĘ" to wyjątkowy program, dający możliwość stworzenia swojego wymarzonego ubrania!  

Posiadamy dwa rodzaje krawiectwa na miarę: MTM, czyli Made to Measure oraz bespoke. 

Każda z tych metod może być stosowana. Wybór odpowiedniej dla Klienta metody powinien nastąpić po zdjęciu miary i ocenie typu sylwetki. 

Klienci najczęściej decydują się na metodę MTM, ponieważ jest ona dużo szybsza niż metoda bespoke. W tej metodzie nie tworzymy konstrukcji od podstaw, tylko pracujemy na wcześniej stworzonej bazie, która po dokonaniu pomiarów przez wykwalifikowanego doradcę modowego jest przynoszona na arkusz zamówienia z uwzględnieniem indywidualnych zmian na formie. W ten sposób pierwotna baza jest dostosowywana do potrzeb klienta i powstaje indywidualna forma, którą można wykorzystać wielokrotnie przy następnych zleceniach szycia. W przypadku trudnych konstrukcji garnituru Nasz Konstruktor tworzy indywidualną formę dla Klienta z zastosowaniem wszelkich wymogów sztuki krawieckiej.

W takiej sytuacji bardzo pomocne jest innowacyjne urządzenie jakim jest skaner 3d. Taki skan jest możliwy w jednym z Naszych salonów firmowych w Krakowie. Dzięki pomiarom jakie otrzymamy jesteśmy w stanie stworzyć idealnie dopasowany garnitur do każdej sylwetki. Chcąc skorzystać z krawiectwa na miarę metodą MTM wystarczy, że odwiedzisz jeden z naszych salonów, następnie z szerokiej gamy fasonów wybierzesz ten, który najbardziej Ci się podoba. Gdy będziesz mieć wybrany konkretny model nasz personel dokona pomiaru, tak aby garnitur był, jak najlepiej dopasowany do twojej sylwetki. Z dostępnych wzorników będziesz mógł wybrać tkaninę, która Ci najbardziej odpowiada. Posiadamy mnóstwo tkanin różniących się składem, kolorem i fakturą. Posiadamy tkaniny z renomowanych fabryk z całego świata m.in. z Włoch, Francji, Portugalii, Turcji, Hiszpanii. Każdy materiał, zanim trafi do sprzedaży jest testowany przez nasz personel pod względem jakości dlatego szyjemy tylko z naszych tkanin. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Będziesz również mógł zdecydować o podszewce oraz dodatkach takich jak np. guziki, monogram itp. Dzięki temu Twój garnitur oprócz tego, że jest idealnie dopasowany do sylwetki, staje się niepowtarzalny i oryginalny. Wszystkie te informacje trafiają do naszej pracowni w Krakowie. Proces uszycia garnituru w tej metodzie trwa od 2 do 5 tygodni, następnie garnitur trafia do wybranego przez Ciebie salonu, w którym możesz go przymierzyć i sprawdzić, czy wszystko odpowiada Twoim oczekiwaniom oraz podjąć decyzję o odbiorze garnituru albo zlecić kolejne często niewielkie poprawki.

Decydując się na metodę bespoke niezbędne jest spotkanie z naszym konstruktorem, który zaprojektuje dla Ciebie konstrukcje to dlatego jego uszycie zajmuje nawet kilkanaście tygodni. Potrzebne są również przymiarki cząstkowe, tak aby garnitur był poprawnie dopasowany do sylwetki. Raz stworzony specjalnie dla Ciebie papierowy szablon konstrukcji garnituru pozostaje w naszej komputerowej bazie konstrukcji. Daje to możliwość ponownego zlecenia szycia na miarę w każdej chwili, bez konieczności przyjazdu do siedziby firmy. W tej metodzie oczywiście również masz możliwość wyboru tkaniny, podszewki oraz wszelkich dodatków.

Chcemy przybliżyć wam jak wygląda sposób pracy z urządzeniem do skanowania sylwetki, czyli skanerem 3D. Dlatego przedstawiamy wam następujące etapy:Nadajemy klientowi unikatowy login, który ułatwia późniejsze przypisanie konkretnych wymiarów do odpowiedniego klienta. Pomiar 3D- czyli trwająca 10 sekund precyzyjna praca skanera, która uwzględnia miary niedostępne przy pomiarze ręcznym (np. wychylenie łopatek czy kąt nachylenia ramion). Przedstawienie klientowi jego trójwymiarowego awatara z dokładnymi wymiarami jego sylwetki. Realistyczna ocena- mierzenie na secie i decyzja klienta o ewentualnych poprawkach w celu zapewnienia maksymalnej swobody noszenia.Przygotowanie formy dla klienta- na tym etapie zostają uwzględniane pomiary na secie w tym pomiar antropometryczny skanerem. Krojenie i szycie wyrobu- tworzymy ubranie z największą starannością i dbałością o każdy detal, tak aby idealnie pasowały do Twoich preferencji. Dostarczenie produktu do sklepu- na tym etapie możliwe są jeszcze drobne poprawki.

Wybór metody zależy od Ciebie i Twoich potrzeb! Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. W naszej usłudze "Krawiectwo na miarę" szyjemy garnitury, oraz pozostałe części garderoby męskiej.

pixel