SŁUŻBA WIĘZIENNA

( ilość produktów: 13 )

Służba Więzienna Mundur

Dostępne w New Men mundury służby więziennej wykonane zostały z najwyższych jakości tkanin, aby zapewniać wygodę i długie użytkowanie, a przy tym schludny wygląd. Umundurowanie funkcjonariusza powinno być idealnie dopasowane oraz powinno zgadzać się z obowiązującymi wzorcami.
Każdy element ubioru służby więziennej jest zgodny z dokumentacją techniczną i rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości, dlatego nie musisz martwić się o to, czy będzie spełniał wszystkie normy. W ofercie mamy możliwość uszycia munduru na sezon letni, a także zimowy, aby dostosować go do zmieniających się warunków atmosferycznych.

Umundurowanie Służby Więziennej

Według rozporządzenia umundurowanie służby więziennej składa się z jednorzędowa marynarka oraz spodni dla Panów, oraz dla Pań z marynarki i spódnicy. Mundur służbowy nosi się z białą koszulą służbową, krawatem oraz czapką służbową. Noszony jest on zwykle podczas zadań służbowych. Czapka służby więziennej jest dedykowana zarówno na okres letni, jak i zimowy. Biała służbowa koszula powinna być prosta i wykonana z jakościowej tkaniny, przez co zapewni ona komfort noszenia przez cały dzień.

Mundur Galowy Służby Więziennej

Noszony podczas oficjalnych spotkań i uroczystości mundur galowy służby więziennej składa się najczęściej z granatowej marynarki zapinanej na cztery guziki, a także z długich spodni bez mankietów lub prostej spódnicy. Mundur wyjściowy służby więziennej posiada także naramienniki, na których wszywane są dystynkcje. Każdy element munduru został przez nas starannie dopracowany, aby zapewnić nie tylko doskonały wygląd, ale także wygodę użytkowania. W swojej ofercie posiadamy także spodnie wyjściowe, które są zgodne z dokumentacją techniczną i będą pasować zarówno na porę letnią, jak i zimową.

PRZEDZIAŁ CENOWY
KOLOR
SKŁAD TKANINY
DESEŃ
pixel