Program lojalnościowy - jak to działa ?

Funkcjonowanie programu

W każdej chwili na swoim koncie możesz sprawdzić ilość zebranych punktów. Oprócz tego na stronie produktu zobaczysz, ile wynosi jego cena w punktach, a także ile ich otrzymasz, dokonując zakupu. Zgromadzone punkty można wymienić na produkty ze sklepu oraz zniżki: 5%, 10% lub 15% na zamówienie, lub 5% stałej zniżki przy zakupach internetowych.
Dołącz do naszego programu lojalnościowego, zbieraj punkty i przekonaj się sam, co możesz zyskać, kupując w naszym sklepie internetowym.

Program Lojalnościowy

Program lojalnościowy jest specjalnym programem dla naszych klientów, który oferuje zbieranie punktów naliczanych po zrealizowaniu zamówienia. Można je wykorzystać przy zakupach dokonywanych w naszym sklepie internetowym. Punkty naliczane są przy zakupie produktów z naszej strony internetowej.

Będąc w naszym programie lojalnościowym, możesz zyskać:

Stały rabat dla klientów z największą ilością punktów
Możliwość wymiany punktów na produkty ze sklepu
Dostęp do zebranych punktów i historii transakcji
Szybsze dowiadywanie się o nowościach i promocjach

Zbierane punkty można wymieniać w następujące sposoby:

Jak to działa?

Rabat stały

Za 100.00 uzbieranych punktów możesz otrzymać od nas stały rabat na wszystkie produkty z naszego sklepu internetowego w wysokości 5%. Zapisanie się do newslettera premiuje cię, dodając do twojego konta 100 punktów.
Za 200.00 uzbieranych punktów możesz otrzymać od nas stały rabat na wszystkie produkty z naszego sklepu internetowego w wysokości 10%.
Za 300.00 uzbieranych punktów możesz otrzymać od nas stały rabat na wszystkie produkty z naszego sklepu internetowego w wysokości 15%.
Za 400.00 uzbieranych punktów możesz otrzymać od nas stały rabat na wszystkie produkty z naszego sklepu internetowego w wysokości 20%.

Rabat jednorazowy

Za 75.00 uzbieranych punktów możesz otrzymać od nas jednorazowy rabat na wszystkie produkty z naszego sklepu internetowego w wysokości 5% do wykorzystania w zamówieniu.
Za 150.00 uzbieranych punktów możesz otrzymać od nas jednorazowy rabat na wszystkie produkty z naszego sklepu internetowego w wysokości 10% do wykorzystania w zamówieniu.
Za 225.00 uzbieranych punktów możesz otrzymać od nas jednorazowy rabat na wszystkie produkty z naszego sklepu internetowego w wysokości 15% do wykorzystania w zamówieniu.
Za 300.00 uzbieranych punktów możesz otrzymać od nas jednorazowy rabat na wszystkie produkty z naszego sklepu internetowego w wysokości 20% do wykorzystania w zamówieniu.

Naliczanie punktów

Zapisanie się do newslettera premiuje cię, dodając do twojego konta 3 punkt.

Podzielenie się opinią na temat towaru umożliwia dodanie do twojego konta 1 punkt.

Ocenienie przez Ciebie zakupionych produktów daje możliwość dodania do twojego konta 0,5 punktu.

Dodanie zdjęcia do Twojej opinii wynagradza Cię, dodając 0,5 punktu do Twojego konta.

Maksymalna liczba punktów, jaką możesz uzyskać, będąc zarejestrowanym klientem za każdą zatwierdzoną opinie to 2 punkty.

pixel