Kamizelki ślubne i wieczorowe

( ilość produktów: 75 )

Kamizelki Ślubne

Wybór stroju na własny ślub to bardzo poważna sprawa. Warto więc dobrze się zastanowić, na jaki zestaw ubrań się zdecydujesz. Najczęstszym wyborem Panów Młodych są garnitury weselne. Możesz jednak je nieco urozmaicić i stworzyć znacznie ciekawszą stylizację. W jaki sposób? Możesz dobrać do garnituru dodatkowy element, którym będzie kamizelka ślubna. Ten wyjątkowy produkt może stać się kluczowym dodatkiem, który sprawi, że pozornie zwyczajny strój nabierze wyjątkowego charakteru. Nie mówimy oczywiście o kamizelkach ślubnych w wersji poliestrowej w kolorze srebra, złota lub ecrue, które nie mają absolutnie nic wspólnego z dobrym gustem. W naszej ocenie ślubna kamizelka męska powinna być wykonana z wełny takiej samej jak garnitur — czyli wełny wysokoskrętnej. Dzięki temu nie będzie ona wyglądała na tani, błyszczący dodatek, ale jako eleganckie wykończenie Twojego garnituru.

Stylizacje z Kamizelką

Jeżeli chodzi o stylizacje z kamizelką, to mamy tutaj bardzo duży wybór. Przykładem jest kamizelka bordowa, która świetnie sprawdzi się z białą koszulą i czarnym krawatem. Do wieczornych wyjść naszą propozycją stylizacji jest np. dwurzędowa granatowa kamizelka lub klasyczna czarna. Jeżeli wybieramy się na wieczorne spotkanie np. ze swoimi znajomymi, dobrą propozycją stylizacji z kamizelką będzie założenie jej na zwykły T-shirt. Niezależnie, na co się zdecydujesz nasze produkty na pewno, przypadną Ci do gustu i będą służyć latami.

Jak Nosić Kamizelkę do Garnituru?

Przeważnie kamizelkę dobieramy z tej samej tkaniny i w tym samym kolorze, w jakim zdecydowaliśmy się zakupić garnitur. Nie jest tak istotne, czy będzie to kamizelka jednorzędowa, czy dwurzędowa, dodanie jej i tak urozmaici naszą stylizację. Oczywiście można się bawić trendami i np. do klasycznego garnituru granatowego męskiego dobrać kamizelkę w lekką kratę. Jeżeli nie jesteś pewien jak nosić kamizelkę do garnituru, to zapraszamy do jednego z naszych salonów, a tam nasi styliści dobiorą coś idealnie pod Twoje preferencje.

PRZEDZIAŁ CENOWY
ROZMIAR
  • Kamizelki
  • Krawiectwo na miarę
KOLOR
SKŁAD TKANINY
DESEŃ
pixel