Nakrycia głowy

( ilość produktów: 9 )

Męskie Nakrycia Głowy

Na ulicach coraz częściej możemy zobaczyć mężczyzn z różnymi nakryciami głowy- od czapek z daszkiem, po kaszkiety, a nawet cylindry.Nasze eleganckie nakrycia głowy to świetna propozycja dla mężczyzn, którzy chcą dodać czegoś wyjątkowego do swojej codziennej stylizacji.

Eleganckie Nakrycia Głowy Męskie

Eleganckie nakrycie głowy każdy mężczyzna postrzega inaczej. Dla jednego może to być kapelusz, np. Kapelusz Fedora, a dla innych Panama (słomkowy kapelusz) czy kinkiet. Niezależnie od tego, co przypadnie wam do gustu, w naszym sklepie znajdziecie wszystkie najmodniejsze męskie nakrycia głowy.

Kaszkiet, czy Cylinder?

Kaszkiet jest męskim nakryciem głowy, które najczęściej zakładamy wiosną lub latem. Stanowi on idealny dodatek zarówno do stylizacji casualowych jak i formalnych. Męski kaszkiet można zakładać do jeansów i koszulek polo, a także doskonale komponuje się z elegancką marynarką i skórzanymi butami. Z kolei cylinder męski jest najbardziej formalnym, a zarazem eleganckim nakryciem głowy. Mężczyźni najczęściej noszą go do fraka lub surdutu. Przyjęło się, że za dnia mężczyźni noszą cylinder w kolorze jasnym, natomiast porą wieczorową w kolorze ciemnym, najczęściej czarnym.

PRZEDZIAŁ CENOWY
KOLOR
pixel