Spinki

( ilość produktów: 28 )

Spinki do Koszuli Męskiej

Krawaty męskie New Men by J. Gałczyński, są jednym z najbardziej spójnych i wyróżniających męskich elementów W sklepie internetowym New Men by J. Gałczyński znajdziesz ciekawe dodatki do ubrań, jakim niewątpliwie są spinki do koszuli męskiej. Te drobne dodatki do ubrania są świetnym elementem, który łączy się z naszymi modnymi koszulami.
Najczęściej spinki do mankietów kojarzone są z wyjątkowymi okazjami. Modele spinek New Men by J. Gałczyński, jakie oferujemy świetnie, sprawdzą się w codziennej stylizacji eleganckiego mężczyzny.

Drewniane Spinki do Mankietów

Stale zwiększającą się oferta akcesoriów męskich, wymaga od producentów podążania za zmieniającymi się trendami mody. W naszym sklepie znajdziesz modne drewniane spinki do mankietów, które wyróżnią Cię podczas każdej okazji. Zrób prezent osobie, na której Ci zależy, lub sobie wybierając nasze drewniane spinki.

Ślubne Spinki do Mankietów

W naszej bogatej ofercie nie mogło zabraknąć tak ważnego elementu w garderobie przyszłego Pana młodego, czy też świadka. Ślubne spinki do mankietów to świetna propozycja dla Panów, którzy chcą mieć spójny komplet na tę wyjątkową okazję. Dwa najczęściej wybierane modele przez naszych klientów to spinki do mankietów para młoda oraz metalowe spinki do mankietów model 44.

KOLEKCJA
PRZEDZIAŁ CENOWY
KOLOR
pixel