KOLEKCJA ŚLUBNA I WIECZOROWA

( ilość produktów: 31 )

Kolekcja Ślubna i Kolekcja Wieczorowa

W ostatnich czasach dużą popularność wśród panów zyskała kolekcja ślubna. Mężczyźni nie chcą już nudnych granatowych, czy czarnych garniturów. Coraz częściej stawiają na odważne kolory i kreacje, które ich wyróżnią na weselu czy ważnych przyjęciach. Wśród naszych klientów dużą popularnością cieszy się garnitur ślubny z zielonego aksamitu i garnitur ślubny z pomarańczowego aksamitu. Jeżeli w naszym sklepie stacjonarnym, czy internetowym nie znajdziecie Państwo tego, czego szukacie, to zapraszamy do skorzystania z naszej usługi, jaką jest krawiectwo na miarę. Nasi wyspecjalizowani pracownicy odpowiednio zdejmą miarę i idealnie dopasują dodatki, tak aby finalny efekt był piorunujący. Nasza kolekcja wieczorowa to propozycje dla mężczyzn, którzy chcą się wyróżnić z tłumu. Najczęściej wybieraną przez naszych klientów stylizacją wieczorową jest frak męski. Dlaczego nie proponujemy surduta do kolekcji wieczorowych? O tym możecie Państwo przeczytać w naszym wpisie na blogu. Jeżeli ktoś chce mieć jedyną i niepowtarzalną kreację wieczorową, to zachęcamy do skorzystania z usługi kreatywnych ubrań.

Stylizacje Ślubne Męskie

Przy wyborze Ślubnej stylizacji męskiej warto zastanowić się nad kolorystyką i efektem, jaki chcemy osiągnąć. Możemy postawić na klasykę i wybrać garnitur czarny lub granatowy albo zaszaleć i zdecydować się na garnitur bordowy ze wzorkiem. Jeżeli nie jesteśmy, pewni co do nas będzie pasować, zapraszamy to do jednego z naszych salonów. Nasza wykwalifikowana obsługa z pewnością doradzi Ci idealną męską ślubną stylizację.

Buty do Kolekcji Ślubnej

Jakie buty idealnie wpisują się w kolekcję ślubną? W naszych salonie i sklepie internetowym mamy ogromny wybór męskich butów- od bardzo eleganckich i formalnych, po buty kreatywne. Jeżeli chcesz się wyróżnić na przyjęciu weselnym i podkreślić swój niepowtarzalny styl to nasze kreatywne buty do kolekcji ślubnej są idealnym wyborem dla Ciebie!

PRZEDZIAŁ CENOWY
KOLEKCJA
ROZMIAR
  • Garnitur
  • Krawiectwo na miarę
KOLOR
LINIA
SKŁAD TKANINY
DESEŃ
pixel