Skanowanie Sylwetki 3D w usłudze "Krawiectwo na Miarę"

New Men nieustannie łączy tradycyjne podejście do szycia z nowymi trendami. -KRAWIECTWO NA MIARĘ- pozwala na idealne dopasowanie marynarki, spodni czy koszuli do męskiej sylwetki. Cały proces powstawania stroju byłby niemożliwy bez zebrania odpowiednich pomiarów. Idąc za postępem technologii, jako jedni posiadamy najnowocześniejszy antropometryczny skaner(symbol skanera) w Polsce, który daje aż 140 wymiarów Twojego ciała. Wykorzystujemy możliwość trójwymiarowego skanowania sylwetki ciała. To rewolucyjny krok w dziedzinie krawiectwa i dostosowywania ubrań do indywidualnych potrzeb każdego mężczyzny. Skaner 3D niesie za sobą wiele korzyści zarówno dla klientów, jak i dla samych krawców. Ta innowacja otwiera drzwi do jeszcze łatwiejszej personalizacji i indywidualnego podejścia, co przekłada się na zadowolenie klientów i jakość usług. Daje szereg nowych możliwości, o których tradycyjny krawiec może tylko śnić.

Pomiar 3D- jak wygląda

Antropometryczny Skaner 3D to urządzenie pomagające zebrać dane dotyczące wymiarów ciała naszego klienta. Dla większości proces trójwymiarowego skanowania sylwetki może być czymś zupełnie nowym, dlatego przybliżymy wam jak to wygląda. Klient staje w wyznaczonym miejscu przygotowanym specjalnie do przeprowadzenia pomiaru 3D. Skaner rozpoczyna pracę, rejestrując dokładny kształt i wymiary sylwetki, uwzględniając każdy detal. Tak dokładny pomiar ma za zadanie zwizualizować Twoją niepowtarzalną budowę ciała w trójwymiarze. Dzięki niemu dokładnie wiemy, jaki wymiar nadać Twojemu garniturowi, koszuli czy marynarce na miarę. Zastanawiasz się, czy zajmie to dużo czasu? Absolutnie nie! Taki sposób zebrania miary trwa 10 sekund i daje aż 140 wymiarów Twojego ciała. W porównaniu z tradycyjnym mierzeniem ta innowacyjna metoda pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Etapy pracy ze skanerem 3D

Chcemy jeszcze bardziej przybliżyć wam to, jak wygląda sposób pracy z urządzeniem do skanowania sylwetki. Dlatego przedstawiamy wam następujące etapy:
  • Nadanie klientowi unikatowego loginu- ułatwia to późniejsze przypisanie konkretnych wymiarów do odpowiedniego klienta.
  • Pomiar 3D- czyli 10 sekund bezdotykowej i precyzyjnej pracy skanera, która bierze pod uwagę miary niedostępne przy pomiarze ręcznym, takie jak na przykład wychylenie łopatek czy kąt nachylenia ramion.
  • Przedstawienie klientowi jego trójwymiarowego awatara z dokładnymi wymiarami swojej sylwetki- ponadto istnieje również możliwość wydrukowania figurki ze skanu technologią 3D.
  • Realistyczna ocena- chodzi o tzw. mierzenie na secie, podczas którego klient decyduje np. o tym gdzie dodać więcej luzu w celu zapewnienia swobody noszenia.
  • Przygotowanie formy dla klienta- w tym etapie uwzględniane zostają pomiary na secie, a także pomiar antropometryczny skanerem.
  • Krojenie i szycie wyrobu- tworzymy ubranie z największą starannością i dbałością o każdy detal, tak aby idealnie pasowało do twojego stylu i charakteru.
  • Dostarczenie produktu do sklepu- w tym momencie możliwe są jeszcze drobne poprawki, takie jak dopasowanie długości spodni według upodobań klienta.
Warto dodać, że w miarę możliwości istnieje możliwość serwisowania wyrobów, na przykład zwężenia lub poszerzenia. Ponadto forma i skan sylwetki, za zgodą klienta, zostają w archiwach naszej firmy. Daje to możliwość późniejszego powtórzenia szycia innego elementu garderoby z tkanin o zbliżonych właściwościach. Ten proces może odbyć się wtedy w formie zdalnej. Całość jest możliwa pod warunkiem, że klient nie zmienił zasadniczo swoich wymiarów.

Pomiary sylwetki i szycie na miarę

Usługa -KRAWIECTWA NA MIARĘ- nie odbyłaby się bez dokładnych pomiarów sylwetki. Chcąc zapewnić idealne dopasowanie ubrań do indywidualnych cech klienta zebranie wymiarów ciała, jest kluczowym etapem. Tradycyjny sposób zajmuje sporo czasu w porównaniu z możliwością trójwymiarowego pomiaru. Pozwala to na zastąpienie kilku wizyt przeznaczonych na przymiarki i zdejmowanie miar. Ten rewolucyjny sposób przyspiesza cały proces i bez wątpienia ułatwia pracę. Perfekcyjne dopasowanie marynarki, koszuli czy spodni staje się jeszcze prostsze. Dzięki temu New Men nieustannie dostosowuje się do potrzeb klientów, tworząc ich niepowtarzalnie wygodną garderobę. Nie czekaj i zdecyduj się na naszą usługę -KRAWIECTWA NA MIARĘ-.

Ile kosztuje skanowanie 3D?

Usługę trójwymiarowego skanowania sylwetki dedykujemy osobom chcącym uszyć garnitur idealnie dopasowany z indywidualnie dobranej tkaniny. Dla klientów korzystających z usługi -KRAWIECTWO NA MIARĘ- pomiar 3D jest darmowy. Klientowi udostępniamy plik z wymiarami oraz graficzną prezentację sylwetki. Skaner wykonuje pomiar antropometryczny, co oznacza, że są to bardzo dokładne dane. New Men chce dostosowywać się do Twoich potrzeb! Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów, lub skorzystać z naszej usługi -KRAWIECTWO NA MIARĘ-

Zapraszmy do kontaktu

Zapraszamy również do jednego z naszych salonów:

Nasze salony

pixel