Szpilki do kołnierzyka

( ilość produktów: 2 )

Szpilka do Kołnierzyka

Nasze szpilki do kołnierzyka koszuli wykonane są z najlepszych materiałów, dzięki czemu posłużą Ci przez długie lata. Szpilki do kołnierzyka przymocowują się z jednej strony do kołnierza, a z drugiej do koszuli, utrzymując ją idealnie na swoim miejscu. Oferujemy szeroką gamę kolorów dopasowanych do Twoich potrzeb.

Szpilka do Koszuli

Elegancka szpilka do kołnierza to bardzo gustowny i elegancki dodatek do męskiej koszuli. Trzeba pamiętać, że koszula musi mieć dziurki przy kołnierzyku, żebyśmy mogli przełożyć przez nią naszą szpilkę. Najczęściej wybieraną przez naszych klientów szpilką do koszuli jest ta w kolorze złotym.

Dodatki do Koszuli Męskiej.

Jeżeli zapoznaliśmy się już z powyższym opisem naszej szpilki do kołnierzyka, to nasuwa się pytanie: Jaki dodatek dobrać do męskiej koszuli? Jeżeli posiadamy koszulę z miejscem na szpilkę, to będzie to niewątpliwie wyróżniający i efektowny dodatek do naszego ubioru. Natomiast gdy nie mamy dziurek w koszuli pasujących do szpilki, to polecamy prosty klips lub absolutną prostotę, ale bardzo dobrze wyglądającą- zwykłą agrafkę.

pixel