Poszetki

( ilość produktów: 69 )

Poszetka Męska

Poszetka to nic innego jak bardzo szykowny dodatek do marynarki, czy garnituru męskiego. Jeżeli mamy już wybrane dodatki do naszego garnituru np. koszulę, buty, czy spinki do mankietów to warto zadbać o jeszcze jeden element męskiej garderoby, jakim są poszetki męskie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo duży wybór poszetek, od gładkich poprzez kropki, czy w różne modne wzory. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, bo niektóre modele są limitowane, a ich ilość jest ograniczona.

Jak Składać Poszetkę?

Jest bardzo dużo sposobów na składanie poszetki. My naszym klientom najczęściej polecamy trzy sprawdzone przez nas sposoby:

- Styl Spiralnych Schodów - Jest to propozycja najczęściej proponowana na oficjalnie wyjścia np. podczas ślubu.

- Styl Jednego Punktu - Ten rodzaj składnia pokazuje jak dopasować poszetkę do brustaszy, czyli małej kieszonki w naszej marynarce. Dużo Panów nie umie w ten sposób poprawnie złożyć poszetki, dlatego warto poprosić kogoś o pokazanie prawidłowej techniki.

- Styl Prezydencki - Jest to oficjalnie uważany najbardziej elegancki a zarazem minimalistyczny styl składania męskiej poszetki. Najczęściej poszetka jest złożona w prostokąt i lekko wystaje na krawędzi kieszeni.

Krawat i Poszetka

Doskonałym dopełnieniem naszego garnituru, czy samej marynarki jest krawat i poszetka. Najczęściej poszetkę wybieramy do krawata, a nie odwrotnie. Należy pamiętać, że wszystkie dodatki do męskiej garderoby powinny ze sobą współgrać, dlatego krawat i poszetka powinny mieć finalną spójną całość do naszego ubioru.

KOLOR
DESEŃ
TKANINA
pixel