Przypinki

( ilość produktów: 2 )

Przypinka do Garnituru

Przypinki do garnituru to wyjątkowy dodatek, który ożywi każdą męską stylizację, niezależnie od okoliczności. Przypinka do garnituru przypinana do klapy lub dziurki w marynarce może wyrażać osobowość mężczyzny i jego indywidualizm. Postaw na ten modny dodatek do garnituru i wyraź siebie już dziś!

Przypinki do Ubrań

Jest kilka rodzajów przypinek do ubrań. Najczęściej możemy spotkać przypinki do garnituru, które zwykle dajemy do klapy naszej marynarki. Popularnym także dodatkiem do ubrań w postaci przypinek są tzw. pinsy. Są to z reguły małe metalowe przypinki w kształcie owalnym lub kwadratu i zwykle mają na sobie logo firmy oraz jej nazwę.

Pinsy, czy Przypinki do Garnituru?

Jeżeli zastanawiacie się, które z przypinek do garnituru są bardziej uniwersalne i praktyczne, to naszym zdaniem w tym zestawieniu wygrywają pinsy. Metalowe pinsy nie tylko stanowią idealny dodatek do marynarki, ale także świetnie sprawdzają się przypięte do koszuli, marynarki, czy nawet plecaka. Pinsy są też mniejsze i ich kształt pozwala nam eksperymentować z ich umiejscowieniem. Przypinki do garnituru są najczęściej większe od pinsów i nadają się raczej tylko i wyłącznie do marynarki ewentualnie eleganckiego płaszcza.

pixel