- KRAWIECTWO NA MIARĘ -

( ilość produktów: 277 )

- Krawiectwo na miarę -

Naszą usługą "Krawiectwo na miarę" sprawimy ze staniesz się wyjątkowy. Stworzymy ubranie, które będzie idealnie pasować do twojego stylu i charakteru.
Zdjęcie miary i pomiary dokonujemy w jednym z naszych sklepów przez krawca lub obsługę naszych sklepów. Do szycia ubrań wykorzystujemy dwie metody - czyli Made to Measure oraz bespoke. Do uszycia możemy być stosowana każda z tych metod. Zdjęcia miary możesz dokonać w każdym z naszych salonów.

- Made to Measure, bespoke -

Wybór odpowiedniej metody dla klienta powinien nastąpić po zdjęciu miary i po ocenie jego typu sylwetki. Najczęściej wybieraną metodą przez naszych klientów jest MTM (Made to Measure), ponieważ skraca się czas jaki jest potrzebny na uszycie w porównaniu do metody bespoke. W przypadku tej metody (Made to Measure) konstrukcja nie jest tworzona od podstaw, tylko jest wykorzystywana wcześniej stworzona baza. Łatwiej będzie Wam to zrozumieć, poznając konkretne kroki tworzenia takiego ubrania. W przypadku trudnych konstrukcji sprostamy każdemu wyzwaniu i oczekiwaniu klienta.

- Wybór modelu, wybór fasonu -

Na tym etapie klient dokonuje wyboru fasonu spośród naszych produktów, stanowi on bazę która zostanie wykorzystania do uszycia ubrania. Najnowszą kolekcję można zobaczyć bezpośrednio w salonie lub wybrać jeden z fasonów dostępnych w naszym sklepie internetowym. Spośród naszych fasonów możesz wybrać modele bardziej klasyczne, w stylu vintage, lub bardziej nowoczesne o linii bardzo dopasowanej lub luźniejsze.

- Wybór tkaniny -

Staranny dobór tkaniny który dokonujemy według:
- składu
skład tkaniny i rodzaj tkaniny ma bardzo duże znaczenie, wełniane przeznaczone są raczej na chłodne jesienne lub zimowe dni lub wieczory, a len przede wszystkim na ciepłe i upalne dni wiosny i lata.
- deseniu
deseń tkaniny doda charakteru i wyjątkowości mężczyźnie, mamy różne wzory, klasyczne a także specjalnie robione na życzenie klienta.
- koloru
kolor dobierany jest zależnie od pory roku, okoliczności, oraz indywidualnych życzeń klienta
- przeznaczenia
niektóre tkaniny przeznaczone są na specjalne okoliczności ? na przykład tkaniny ślubne typu żakard, a inne będą się nadawać jako tkanina do garnituru na co dzień. Specyfika tkaniny sprawia że ma ona inne właściwości. Dlatego inne wymagania stawiamy tkaniną ślubnym a inne tkaninom biznesowym lub do odzieży typu casual.
Właściwy wybór tkaniny sprawi, że w każdej sytuacji będziesz czuł się komfortowo. Nasze ubrania szyjemy dla klientów na różne okazje:
- garnitury ślubne, oraz inne okazje lub ceremonie
- garnitury biznesowe, oraz inne okazje lub ceremonie
Szyjemy również na miarę pozostałe części męskiej garderoby oraz jej części:

- Proces szycia ubrania -

Na tym etapie usługa zostaje przekazana do naszej pracowni Krawieckiej znajdującej się w Krakowie. Cały czas mamy kontakt z naszym klientem i jest on informowany o całym procesie szycia ubrania. Jeśli proces szycia ubrania nie został rozpoczęty, jest możliwość naniesienia poprawek i zmian (zmiana tkaniny, zmiana fasonu, inne dodatkowe poprawki). Czas wykonania usługi zależy od rodzaju ubrania - inny będzie dla garnituru który wymaga większego nakładu pracy, a inny dla marynarki.

PRZEDZIAŁ CENOWY
KOLEKCJA
ROZMIAR
KOLOR
LINIA
SKŁAD TKANINY
DESEŃ
pixel