Aktualności/Wydarzenia

Prezent na Mikołaja dla mężczyzny- propozycje New Men
Grudzień to miesiąc przygotowań do świąt, a co za tym idzie czas kupowania prezentów. Zanim jednak będziemy dekorować nasze domy i ustrajać choinkę, przed nami 6 grudnia. W tym magicznym dniu każdy budzi się z nadzieją, że koło łóżka czeka na niego upominek. Jak wybrać idealny prezent na mikołajki? To pytanie może spędzać nam sen z powiek i być kłopotliwą kwestią, szczególnie gdy zależy nam na zrobieniu dobrego wrażenia na bliskiej osobie. Z pomocą przychodzi nasz zespół New Men, który przygotował propozycje prezentów na mikołaja dla mężczyzny do różnej kwoty, wobec czego każdy znajdzie coś dla siebie.
Czytaj więcej
Jak Prać Buty w Pralce?
Brudne buty mogą być prawdziwym utrapieniem w naszym codziennym życiu. Potrafią skutecznie zepsuć nasz wygląd co, może spowodować, że będziemy czuć się niekomfortowo. Nie wszystkie buty można jednak prać mechanicznie. Na szczęście istnieje wiele różnych sposobów na ich czyszczenie, o czym przekonacie się, czytając nasz artykuł, jak prać buty w pralce.
Czytaj więcej
Jak się Ubrać na Maturę 2023
Maj kojarzy nam się głównie z czasem wypoczynku i odetchnienia. Jednak jest to także pora egzaminu dojrzałości. Sen z powiek spędza wówczas nie tylko ogrom nauki, ale także dylemat-w co ubrać się na maturę ustną jak i pisemną? Radzimy nie zostawiać odpowiedzi na to pytanie na ostatnią chwilę w dniu egzaminu. Dlatego przychodzimy z pomocą w doborze idealnego stroju maturalnego. Uwzględniając kwestie zarówno wygody jak i stosowności w doborze kreacji do okazji, podpowiemy Ci jak się ubrać na maturę 2023.
Czytaj więcej
Męski Salon - Nasze Sklepy w Polsce
New Men to firma, która jest na Polskim rynku od ponad 30 lat. W tym wpisie chcemy lekko przybliżyć każdy z naszych salonów. Dowiecie się, co się w danym mieście najlepiej sprzedaje, kto nas najczęściej odwiedza oraz różne ciekawostki.
Czytaj więcej
pixel