Aktualności/Wydarzenia

Co kupić na Dzień Ojca- propozycje New Men
Już niedługo dzień ojca, czyli święto jednego z ważniejszych osób w naszym życiu. W podziękowaniu za trud wychowania, wyrozumiałość i codzienną troskę, warto podarować mu wyjątkowy prezent. Jeśli szukasz pomysłu, co kupić na dzień ojca, bardzo dobrze trafiłeś. W tym artykule przedstawimy propozycje New Men na fajne prezenty dla najlepszego taty. Zapraszamy do artykułu.
Czytaj więcej
Jak Prać Buty w Pralce?
Brudne buty mogą być prawdziwym utrapieniem w naszym codziennym życiu. Potrafią skutecznie zepsuć nasz wygląd co, może spowodować, że będziemy czuć się niekomfortowo. Nie wszystkie buty można jednak prać mechanicznie. Na szczęście istnieje wiele różnych sposobów na ich czyszczenie, o czym przekonacie się, czytając nasz artykuł, jak prać buty w pralce.
Czytaj więcej
Stylizacje na Komunię 2023
Maj to miesiąc, który z pewnością kojarzy się nam z ciepłymi dniami, piękną pogodą, zielenią wokół i zapachem bzu. Miesiąc ten bez wątpienia wiąże się również z ważnym wydarzeniem, jakim jest Pierwsza Komunia Święta. Jest to uroczystość, która jest bardzo ważna dla każdego rodzica i dziecka, dlatego elegancka kreacja tego dnia jest niezwykle istotna. W tym artykule przychodzimy z pomocą i propozycjami stylizacji na komunię 2023 dla mamy i taty. Zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej
Jak się Ubrać na Maturę 2023
Maj kojarzy nam się głównie z czasem wypoczynku i odetchnienia. Jednak jest to także pora egzaminu dojrzałości. Sen z powiek spędza wówczas nie tylko ogrom nauki, ale także dylemat-w co ubrać się na maturę ustną jak i pisemną? Radzimy nie zostawiać odpowiedzi na to pytanie na ostatnią chwilę w dniu egzaminu. Dlatego przychodzimy z pomocą w doborze idealnego stroju maturalnego. Uwzględniając kwestie zarówno wygody jak i stosowności w doborze kreacji do okazji, podpowiemy Ci jak się ubrać na maturę 2023.
Czytaj więcej
Stylizacje na Święta Wielkanocne
Święta Wielkanocne to czas, w którym można odetchnąć od ogromu obowiązków przytłaczających nas każdego dnia. By w pełni się zrelaksować, warto wszystko odłożyć na bok. Dlatego proponujemy też wielkanocne stylizacje przemyśleć wcześniej. Dzięki temu święta będą naprawdę czasem wytchnienia, a przy tym każdego dnia będziemy mogli prezentować się w modnym stroju wielkanocnym. W tym artykule ułatwimy wam skomponowanie swoich kreacji, serwując zbiór najlepszych stylizacji na Święta Wielkanocne 2023.
Czytaj więcej
Stylizacje na Wyjście do Kina- Co Wybrać?
Do kina możemy się ubrać w niemal dowolny sposób. Nie panuje tutaj sztywny dress code. Jeżeli czujemy się swobodnie w bardziej formalnym stroju, śmiało możemy go wybrać. W przypadku gdy wolimy luźne dresy i sportowe buty, dlaczego mamy ich nie założyć? W związku z tym w tym artykule zaprezentujemy Wam ciekawe stylizacje do kina na niezapomniany seans na dużym ekranie.
Czytaj więcej
pixel