Blog

Biały garnitur męski- hit, czy kit?
Jak dobrze wszyscy wiedzą, najbardziej klasycznym i najpopularniejszym wśród mężczyzn garniturem, jest ten w kolorze czarnym. Należy więc zadać sobie pytanie, czy jesteśmy gotowi na zupełnie coś innego niż dotychczas. Biały garnitur męski w ostatnich latach cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród Panów, ze względu na swoją oryginalność i chęć odejścia od typowego, standardowego wyglądu. W tym wpisie postaramy się przybliżyć Ci najciekawsze stylizacje z jego wykorzystaniem, a także raz na zawsze odpowiedzieć na nurtujące pytanie-biały garnitur męski- hit, czy kit?
Czytaj więcej
Temperatura w Walencji- co ubrać?
Walencja to miasto położone we wschodniej części należącej do Półwyspu Iberyjskiego nad Morzem Śródziemnym. Posiada wielokilometrowe plaże, a także piękne górskie krajobrazy. Bez wątpienia, jest jednym z największych i najważniejszych miast w Hiszpanii. Nasuwa się wobec tego pytanie: jaka jest temperatura w Walencji i co należy ubrać, odwiedzając ją latem? Nie martw się! W tym artykule pomożemy Ci wybrać najlepsze ubrania, abyś mógł w pełni cieszyć się tym pięknym hiszpańskim miastem!
Czytaj więcej
Wesele w stodole
Coraz większą popularnością z roku na rok cieszą się stodoły jako idealne miejsce na wesele. Rustykalny klimat to coś, o czym marzy wiele par młodych. Urządzenie wesela blisko natury, to dobry pomysł i alternatywa dla standardowej organizacji przyjęcia w pałacu, dworku, czy zamku. W czym tkwi fenomen wesela w stodole? Jakie są jego zalety i o jakich ważnych kwestiach należy pamiętać? Dowiecie się tego, czytając ten artykuł :)
Czytaj więcej
pixel