Fulary

( ilość produktów: 11 )

Fular Męski

Fular jest uważany za nieformalny krawat, który najczęściej nosimy do mniej uroczystych okazji. Nasze fulary męskie wyróżnia to, że są przeważnie zawiązane na stałe oraz mają specjalne węzły o różnych kształtach.

Najczęściej wybieranym przez naszych klientów fularem jest ten elegancki w szare paski , który idealnie pasuje do surduta angielskiego.

Co to jest Fular?

Fular pochodzi od francuskiego słowa foulard, który oznaczał po prostu jedwabną miękką tkaninę. Obecnie fular jest najczęściej porównywany do męskiej chustki lub apaszki i przeważnie posiada wzory, lub jest całkowicie gładki. Fular męski jest świetną alternatywą dla krawata, czy muchy, która wyróżni nas z tłumu. Przez swoją niską obecnie popularność, doda nam oryginalności, a nasza stylizacja może zostać zauważona i doceniona przez innych.

Jak Wiązać Fular?

Fular na pewno łatwiej wiązać niż klasyczny męski krawat, ze względu, chociażby na luźniejszy węzeł. Bardzo ważną rzeczą, a często pomijaną przez leniwych panów jest niewyprasowany fular. Ten rodzaj męskich akcesoriów nie lubi wygnieceń, dlatego trzeba o niego odpowiednio dbać. Jak wiązać zatem nasz fular?

Wiązanie Ślubne Fulara

Jest to praktycznie identyczne wiązanie, jakie używamy do ślubnego krawata. Fular wiążemy tutaj pod kołnierzykiem koszuli, my polecamy tutaj kołnierzyk łamany. W tej stylizacji naszym zdaniem do garnituru obowiązkowo nosimy kamizelkę, pod którą wsuwamy końcówki naszego fularu.

pixel