POSZETKO-CHUSTECZKA

( ilość produktów: 2 )

Poszetka Kraków

Jesteśmy pierwszą firmą w Krakowie, która daje Państwu produkt 2w1, jakim jest poszetka oraz chusteczka do czyszczenia okularów. Poszetki męskie stają się coraz bardziej popularne, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, staraliśmy się połączyć styl z funkcjonalnością. Nasza poszetka męska 2w1 doda Twojej stylizacji, wyjątkowości a dodatkowo spełni praktyczną funkcję chusteczki do przetarcia okularów, czy innych powierzchni.

Co to jest Poszetka?

Poszetka jest to chusteczka ozdobna, która jest wkładana do górnej kieszonki marynarki najczęściej spotykana w rozmiarze 35 × 35 cm. Poszetka męska jest skierowana przede wszystkim do eleganckich mężczyzn, którzy chcą podkreślić swoją stylizację lub przełamać schematy męskiej garderoby. Poszetkę można składać na bardzo dużo sposobów i za każdym razem będzie wyglądała gustownie i elegancko.

Muszka i Poszetka

Jak można połączyć te dwie rzeczy ze sobą, żeby były spójne? Okazuje się, że muszka i poszetka tworzą bardzo udaną parę do stylizacji na ślub, wyjścia na wieczór do eleganckiej restauracji, czy opery, ale świetnie ten komplet sprawdzi się również w luźniejszych casualowych stylizacjach na co dzień.

pixel