Blog

Studia w Hiszpanii
Czy Hiszpania jest dla Ciebie idealnym miejscem na studia za granicą, ale martwisz się o koszty? Mamy dobrą wiadomość! Studia w Hiszpanii mają jedną z najniższych opłat za naukę wśród uniwersytetów publicznych w Europie i są one ustalane przez rząd hiszpański. Ponadto Hiszpania ma również prestiżowe, prywatne uniwersytety, do których możesz uczęszczać i rozpocząć studia w Hiszpanii. Jeśli interesuje Cię temat studiowania w tym pięknym kraju, zapraszamy do artykułu, który przygotowali Cristina i Diego.
Czytaj więcej
Ceny w Hiszpanii
Myślisz o wyjeździe do Hiszpanii, zarówno na weekendowy wypad do miasta, jak i dłuższe wakacje? Zalecamy sprawdzić wcześniej aktualne ceny wszystkich miejsc, które zamierzasz odwiedzić lub rzeczy, które planujesz kupić. Przychodzimy z pomocą i w poniższym artykule podamy przykładowe ceny w Hiszpanii, takie jak.: ceny biletów wstępu do głównych atrakcji turystycznych, średnią cenę żywności w supermarketach, benzyny, czy samochodów do wynajęcia. Ułatwi Ci to oszacować, ile kosztują wakacje w Hiszpanii. Zapraszamy do lektury :)
Czytaj więcej
Popularne jedzenie w Hiszpanii
Wybierasz się do Hiszpanii i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat typowych dań kuchni narodowej? Chcesz spróbować popularnego jedzenia, ale nie wiesz, na co się zdecydować i zastanawiasz się, jakie są najlepsze potrawy kuchni hiszpańskiej? A może po prostu chcesz poznać tradycyjne hiszpańskie śniadanie lub przybliżyć sobie kuchnię hiszpańską i jej typowe potrawy? To post idealny dla Ciebie! Zapraszamy na przegląd 10 tradycyjnych potraw hiszpańskich.
Czytaj więcej
Co kupić na Dzień Ojca- propozycje New Men
Już niedługo dzień ojca, czyli święto jednego z ważniejszych osób w naszym życiu. W podziękowaniu za trud wychowania, wyrozumiałość i codzienną troskę, warto podarować mu wyjątkowy prezent. Jeśli szukasz pomysłu, co kupić na dzień ojca, bardzo dobrze trafiłeś. W tym artykule przedstawimy propozycje New Men na fajne prezenty dla najlepszego taty. Zapraszamy do artykułu.
Czytaj więcej
Jak Prać Buty w Pralce?
Brudne buty mogą być prawdziwym utrapieniem w naszym codziennym życiu. Potrafią skutecznie zepsuć nasz wygląd co, może spowodować, że będziemy czuć się niekomfortowo. Nie wszystkie buty można jednak prać mechanicznie. Na szczęście istnieje wiele różnych sposobów na ich czyszczenie, o czym przekonacie się, czytając nasz artykuł, jak prać buty w pralce.
Czytaj więcej
pixel