Blog

Stylizacje na Komunię 2023
Maj to miesiąc, który z pewnością kojarzy się nam z ciepłymi dniami, piękną pogodą, zielenią wokół i zapachem bzu. Miesiąc ten bez wątpienia wiąże się również z ważnym wydarzeniem, jakim jest Pierwsza Komunia Święta. Jest to uroczystość, która jest bardzo ważna dla każdego rodzica i dziecka, dlatego elegancka kreacja tego dnia jest niezwykle istotna. W tym artykule przychodzimy z pomocą i propozycjami stylizacji na komunię 2023 dla mamy i taty. Zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej
Jak się Ubrać na Maturę 2023
Maj kojarzy nam się głównie z czasem wypoczynku i odetchnienia. Jednak jest to także pora egzaminu dojrzałości. Sen z powiek spędza wówczas nie tylko ogrom nauki, ale także dylemat-w co ubrać się na maturę ustną jak i pisemną? Radzimy nie zostawiać odpowiedzi na to pytanie na ostatnią chwilę w dniu egzaminu. Dlatego przychodzimy z pomocą w doborze idealnego stroju maturalnego. Uwzględniając kwestie zarówno wygody jak i stosowności w doborze kreacji do okazji, podpowiemy Ci jak się ubrać na maturę 2023.
Czytaj więcej
Stylizacje na Święta Wielkanocne
Święta Wielkanocne to czas, w którym można odetchnąć od ogromu obowiązków przytłaczających nas każdego dnia. By w pełni się zrelaksować, warto wszystko odłożyć na bok. Dlatego proponujemy też wielkanocne stylizacje przemyśleć wcześniej. Dzięki temu święta będą naprawdę czasem wytchnienia, a przy tym każdego dnia będziemy mogli prezentować się w modnym stroju wielkanocnym. W tym artykule ułatwimy wam skomponowanie swoich kreacji, serwując zbiór najlepszych stylizacji na Święta Wielkanocne 2023.
Czytaj więcej
Stylizacje na Wyjście do Kina- Co Wybrać?
Do kina możemy się ubrać w niemal dowolny sposób. Nie panuje tutaj sztywny dress code. Jeżeli czujemy się swobodnie w bardziej formalnym stroju, śmiało możemy go wybrać. W przypadku gdy wolimy luźne dresy i sportowe buty, dlaczego mamy ich nie założyć? W związku z tym w tym artykule zaprezentujemy Wam ciekawe stylizacje do kina na niezapomniany seans na dużym ekranie.
Czytaj więcej
pixel