KREATYWNE

( ilość produktów: 6 )

WYDRUKUJEMY DLA CIEBIE TKANINĘ Z TWOIM INDYWIDUALNYM WZOREM

ZREALIZOWANE PROJEKTY

Project no1Project no2Project no3
Szukasz niepowtarzalnego, wyjątkowego materiału który nada oryginalnego charakteru twojemu garniturowi, marynarce, spodnią, koszuli, a może kamizelce ? A może zależy ci na naturalnym składzie tkaniny ?
Znajdziemy u nas dla ciebie wiele takich tkanin. Od ciepłych, jesienno-zimowych po tkaniny letnie, lniane. Mamy dla ciebie do wyboru tkaniny nowoczesne lub w stylu vintage - retro. Zależy nam na tym, abyś w naszych ubraniach czuł sie dobrze. Możesz również wybrać tkaninę według składu - tkaninę bawełnianą na koszulę, spodnie, lub na przykład wełnianą na ciepły garnitur. Zapewnimy ci również ulubiony wzór. Tkaniny dzielimy na:
- biznesowe
- casualowe które również bardzo często stosowane są jako tkaniny biznesowe
- tkaniny ślubne, na okoliczności lub ceremonie

- Tkaniny w kratę -

Oryginalności może nadać ci tkanina w kratę, gładka lub z dodatkowym kolorem nadając garniturowi dodatkowego charakteru. Tkaniny w kratę wykorzystujemy również do szycia osobnych marynarek, spodni, oraz kamizelek. Zobacz nasze gotowe produkty wykonane z tkaniny w kratę:
garnitury w kratę marynarki w kratę spodnie w kratę kamizelki w kratę

- Tkaniny Gładkie -

Nie słabnącą popularnością cieszą się tkaniny gładkie. Nasze ponadczasowe wzory garniturów, marynarek, z tkanin gładkich - garnitury, marynarki, kamizelki oraz spodnie nadają się zarówno na spotkanie biznesowe oraz ślub lub inną ceremonię. Gładki garnitur granatowy, lub czarny - na spotkanie biznesowe, lub w innych kolorach - również na ślub lub ceremonię. Zobacz nasze gotowe produkty wykonane z tkanin gładkich:
garnitury gładkie marynarki gładkie spodnie gładkie kamizelki gładkie

- Tkaniny w paski -

Delikatny lub bardziej podkreślony wzór tkaniny w paski mogą sprawić że twoje ubranie będzie niepowtarzalne, podkreślić paski możesz również oryginalnym kolorem tkaniny. Zobacz nasze gotowe produkty wykonane z tkaniny w kratę:
garnitury w paski marynarki w paski spodnie w paski kamizelki w paski

- Tkaniny z aksamitu, tkaniny żakardowe -

Tkaniny z aksamitu i żakardowe stosowane są na szczególne okazje - na przykład na garnitury ślubne oraz inne ceremonie. Zobacz nasze gotowe produkty wykonane z aksamitu oraz z tkanin żakardowych:
garnitury marynarki kamizelki
Oprócz wymienionych wzorów tkanin w naszym sklepie posiadamy również tkaniny - w pepitkę, mikrowzór, czy na przykład tkaniny melanżowe. Na koszule stosujemy głównie tkaniny bawełniane. W śród naszym produktów mamy również dużą ilość dodatków - poszetki w różnych wzorach, skórzane buty paski i inne części męskiej garderoby. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą usługą szycia na miarę -Krawiectwo na Miarę -
KOLOR
DESEŃ
SKŁAD
pixel