2023-01-19

Męski Salon - Nasze Sklepy w Polsce

New Men to firma, która jest na Polskim rynku od ponad 30 lat. W tym wpisie chcemy lekko przybliżyć każdy z naszych salonów. Dowiecie się co się w danym mieście najlepiej sprzedaje, kto nas najczęściej odwiedza oraz różne ciekawostki. Pamiętajcie, że w każdym z salonów jest tylko część oferty, całość znajdziecie na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do lektury!:)

Salon w Męskim Stylu

Szukasz najnowszych trendów w modzie męskiej? Dobrze trafiłeś, bo New Men to salon w męskim stylu! Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości odzieży i akcesoriów, które są dopasowane do najnowszych trendów. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś swobodnego, czy formalnego, mamy coś dla każdego. Nasze sklepy są stale aktualizowane o najnowsze kolekcje, dzięki czemu zawsze możesz znaleźć coś nowego i stylowego. Odwiedź już dziś jeden z naszych autoryzowanych sklepów, aby znaleźć idealny outfit z najnowszej kolekcji ubrań, czy też pojedynczą rzecz na każdą okazję!

Salon Mody Męskiej

Otwarcie pierwszego salonu mody męskiej New Men miało miejsce w 1998 roku w Tarnowie, ale więcej o tym napiszemy w dalszej części artykułu. Specjalizujemy się w usługach krawieckich na miarę, zapewniając najbardziej wymagającym klientom idealne dopasowanie i styl. Nasz sklep oferuje duży wybór wysokiej jakości tkanin i krojów, dlatego zawsze znajdziesz coś dla siebie. Dzięki naszemu doświadczonemu personelowi możesz być pewien, że otrzymasz najlepiej dopasowaną do siebie usługę. Odwiedź nas już dziś, aby doświadczyć naszej doskonałej obsługi klienta i znaleźć idealny strój na każdą okazję! Poniżej krótkie historie naszych salonów oraz najlepiej sprzedające się w nich rzeczy.

Męski Salon-Lubin Garnitury

Naszą przygodę zaczniemy od salonu firmowego w Lubinie, został on otwarty w 2010 roku. Od lat cieszy się uznaniem klientów, co potwierdzają liczne pozytywne opinie na Google. Najczęściej wybieranymi garniturami w Lubinie jest model Roland. Nasze stylistki, zwracają uwagę na modne męskie dodatki. Jeżeli chodzi o salon w Lubinie to klienci najchętniej, wybierają poszetkę, drewniane spinki, czy granatowy pasek. Zapraszamy już dzisiaj do odwiedzania naszego salonu, który mieści się na ulicy Polnej 38. Z ciekawostek nasza firma szyła mundury dla KGHM, który został założony w 1961 roku , i jest do dzisiaj jednym z największych na świecie producentów miedzi i srebra.

Męski Salon-Kielce Garnitury

W Kielcach otwarcie salonu miało miejsce w 2012 roku. Nasz salon mieści się w centrum na ulicy Henryka Sienkiewicza 11. Naszymi klientami w tym salonie są najczęściej Panowie w wieku 35-50 lat. Jeżeli chodzi o marynarki to najchętniej, jest wybierana marynarka klubowa, która świetnie sprawdzi się do spodni męskich casual, tworząc ciekawy i spójny outfit. Klienci bardzo chwalą usługę krawiectwa na miarę, dzięki której mogą dobrać idealnie dopasowaną odzież pod swoje wymiary i preferencje.Z ciekawostek mało kto wie, że w Kielcach co roku organizowane są jedne z największych targów militarnych na świecie. Noszą one nazwę ,, Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego'', przyjeżdżają wtedy do miasta największe firmy zbrojeniowe na rynku chcąc zaprezentować swoje nowe produkty.

Męski Salon-Tarnów Garnitury

Otwarcie naszego pierwszego salonu miało miejsce w 1998 roku. Jest to obecnie nasz najdłużej działający sklep, który nie zmienił swojej lokalizacji. Znajdziecie w nim bardzo duży wybór wysokiej jakości odzieży męskiej. Nasze ekspedientki chętnie dobiorą idealny zestaw marynarki i spodni męskich. W Tarnowie klienci bardzo chętnie dobierają do swojej marynarki, czy garnituru krawaty. Najczęściej decydują się na beżowy krawat lub krawat granatowy. Niebawem ruszą u nas wyprzedaże z 2022 roku, dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu w Tarnowie. Z ciekawostek miasto to słynie z "Tarninówki", czyli nalewki 30%, która jest robiona z owoców Tarniny. Drugą ciekawostką o Tarnowie jest położona niedaleko wieś Zalipie, która znana jest na całym świecie z pobielonych domów, które są pomalowane w barwne kwiaty.

Męski Salon-Rzeszów Garnitury

Salon w Rzeszowie został otwarty na początku grudnia w 2017 roku. Mieści się obecnie w centrum kulturalno-handlowym Millenium Hall. W ofercie sklepu znajdziemy stylowe męskie marynarki, biznesowe spodnie, czy dopasowane, jak i luźne kamizelki. Nasi klienci najczęściej wybierają granatowy garnitur ślubny, a do tego bardzo modne buty lakierki. Często nasze stylistki odsyłają też do naszego bloga, na którym znajdziecie ciekawe modowe artykuły i nie tylko. Zachęcamy do odwiedzania go przed zakupami u nas, dzięki czemu uzyskacie inspiracje zakupowe. Z ciekawostek Rzeszowa nie może zabraknąć wzmianki o podziemnej trasie turystycznej. Jest ona otwarta przez cały rok poza poniedziałkami i świętami. Długość trasy to niespełna 400 metrów, odbywa się ona wyłącznie z przewodnikiem w grupach.

Męski Salon-Garnitury Męskie Gdańsk

Jeżeli chodzi o Gdańsk to otwarcie pierwszego salonu, miało miejsce w kwietniu 2016 roku. Obecny salon został otwarty w lutym 2021 roku i mieści się na ulicy Szafarnia 6. Nasze stylistki często dostają pytanie, "jaka koszula do granatowego garnituru?" Odpowiedź znajdziecie, chociażby na naszym blogu! W salonie w Gdańsku najlepiej sprzedającymi się rzeczamizestaw spodnie i marynarka męska, do których klienci dobierają polecaną przez naszą stylistkę męską poszetkę. Jeżeli nie znajdziesz czegoś w salonie, zapraszamy do wejścia na stronę sklepu internetowego New Men, gdzie możesz zamówić wybraną rzecz do salonu w Gdańsku. Z ciekawostek nasza wspaniała stylistka Beata występowała w Telewizji Śniadaniowej "Dzień dobry tu Gdańsk", zachęcamy do obejrzenia odcinka.

Męski Salon-Częstochowa Garnitury

Latem 2008 roku miało miejsce otwarcie salonu New Men w Częstochowie. Salon jest jednym z najczęściej lubianych i odwiedzanych salonów Częstochowie, o czym świadczą liczne pozytywne opinie klientów na Google. Nasz kierownik sklepu uważa, że najlepiej sprzedającymi się rzeczami jest wyjątkowa zielona marynarka męska. Bardzo dużo klientów korzysta z usługi spodni szytych na miarę. Dzięki temu mamy pewność, że nasze ubranie będzie idealnie skrojone i dopasowane. Dodatkowo w naszym salonie znajdziesz szeroki wybór stylowych męskich dodatków. Częstochowa posiada najprawdopodobniej najdłuższy peron w Polsce, który ma prawie 570 długości i znajduje się na dworcu PKP, który jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce. Jeżeli chodzi o nazwę miasta, nie ma nic wspólnego z chowaniem, pochodzi ona od rycerza Częstocha, który na tym terenie założył osadę.

Męski Salon-Garnitury Bielsko Biała

Od 2010 roku w Galerii Gemini Park Bielsko Biała na poziomie 0 znajdziesz salon New Men. Jesteśmy jednym z najlepiej ocenianych salonów z męskimi garniturami w Bielsku-Białej, o czym można przeczytać na naszym profilu w google. Nasza wykwalifikowana stylistka najczęściej doradza jasnoniebieski garnitur, w zestawie z krawatem i poszetką. Dla bardziej odważnych Panów mamy coś wyjątkowego, a mianowicie kreatywne ubrania. Dzięki tej usłudze możesz wyróżnić się na ulicach Twojego miasta i mieć pewność, że żadna inna osoba nie będzie miała takiego wzoru. Z ciekawostek w Bielsku wcześniej niż w Warszawie, Krakowie , a nawet Wiedniu pojawiły się tramwaje elektryczne. Pierwsza linia została uruchomiona 11 grudnia 1895 roku. W 1970 roku miasto zdecydowało o całkowitej likwidacji linii tramwajowej.

Męski Salon-Garnitury Nowy Sącz

Nasz sklep w Nowym Sączu mieści się w Galerii Europa 2 Plaza. Nasz kierownik sklepu stwierdza, że naszymi najczęstszymi klientami są panowie w wieku 35-60 lat. W sklepie New Men w Nowym Sączu najczęsciej sprzedawanymi asortymentami są męskie garnitury ślubne, w towarzystwie krawata ślubnego. W Grudniu 2022 wielką popularnością cieszyła się marynarka świąteczna męska. Jeżeli nie znajdziesz rozmiaru lub koloru który Cię interesuje koniecznie sprawdź co sklep internetowy, proponuje naszym stałym klientom. Z ciekawostek warto wiedzieć, że Nowy Sącz przyznał jako pierwsze miasto w Polsce honorowe obywatelstwo marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu. Drugą ciekawostką historyczną jest rok 1409 gdzie nasz król Władysław Jagiełło, z księciem litewskim Witoldem, snuli plany bitewne przeciwko Krzyżakom.

Męski Salon-Garnitury Zgorzelec

Salon w Zgorzelcu został otwarty w październiku w roku 2011. Znajduje się obecnie w Galerii Zgorzelec Plaza. Nasz firmowy sklep cieszy się dużą popularnością, a w szczególności usługa krawiectwo na miarę. Dzięki magazynowi tkanin klient może zobaczyć, czy obecna tkanina jest aktualnie dostępna i czy będzie mógł skorzystać z usługi, żeby nasi pracownicy mogli stworzyć dla niego ubranie marzeń. Zachęcamy do odwiedzania na bieżąco naszego salonu, gdyż nasze produkty podążają za aktualnymi trendami w modzie. Z ciekawostek w Zgorzelcu w jego południowej części znajduje się most kolejowy, który jest bardzo podobny do rzymskiego akweduktu. Został on zbudowany z granitowych głazów w latach 40-stych XIX wieku. Ma około 35 metrów wysokości i prawie 480 metrów długości. Uważany jest ,za jeden z czterech najdłuższych mostów kamiennych w Polsce, a najdłuższy w Niemczech, ponieważ większa jego część leży w części naszych zachodnich sąsiadów.

Męski Salon-Garnitury na Miarę Wrocław

Nasz salon z garniturami na miarę we Wrocławiu istnieje od 2010 roku. Jest zlokalizowany w galerii handlowej Arkady Wrocławskie. Klienci stolicy Dolnego Śląska najczęściej kupują u nas marynarkę w paski lub marynarkę casual. Bardzo dużo osób po namowie naszych stylistek decyduje się na wybranie usługi koszuli szytej na miarę, czy też spodni szytych na miarę. Panowie, którzy chcą wyglądać bardzo oficjalnie i elegancko na bankietach, czy np. przy wyjściu do opery decydują się na frak męski, lub surdut. Jeżeli chcielibyście się najpierw dowiedzieć czym różnią się te dwa stroje zapraszamy do lektury. Jeżeli nie znajdziecie swojego rozmiaru to w naszym sklepie internetowym, możecie zakupić towar z odbiorem w salonie we Wrocławiu. Z ciekawostek Wrocław jest nazywany miastem krasnali, na jego terenie znajduje się ponad 450 figurek, a ich liczba stale rośnie. Jeżeli chcecie poznać ich historię oraz zakupić mapę krasnali, to koniecznie udajcie się na rynek do centrum informacji turystycznej.

Męski Salon-Olsztyn Garnitury

W Olsztynie otwarcie salonu miało miejsce w 2009 roku, mieści się on obecnie na Placu Generała Józefa Bema 1 D. Liczne opinie na Google, pokazują, że nasz salon w Olsztynie z garniturami, cieszy się wzorową reputacją. Nasz kierownik sklepu najczęściej doradza marynarkę Giovani, w zestawie np. z koszulą ecru. Z butów klienci w Olsztynie najczęściej wybierają monki lub bordowe buty, które pasują do wielu męskich stylizacji. Zapraszamy do odwiedzania naszego salonu w Olsztynie, gdzie regularnie pojawiają się nowe rzeczy z bieżącej kolekcji, oraz zdarzają się ciekawe akcje promocyjne. Z ciekawostek w Olsztynie do dzisiaj działa najstarsza winda osobowa w Polsce. Ma ona ponad 100 lat i mieści się w budynku Książnicy Polskiej. Drugą ciekawostką jest symbol tego miasta ,, Baba Pruska''. Jest to kamienna postać, która według legend gdy dotknie się ją palcami można ponoć poczuć nagłą przepływającą energię. Znajduje się w zamku olsztyńskim na jego dziedzińcu.

Męski Salon-Garnitury Szyte na Miarę Warszawa

Przy ulicy Jana Pawła II 49 znajdziesz salon w Warszawie, który jest otwarty nieprzerwanie od 2008 roku. Nasz salon firmowy z garniturami szytymi na miarę z Warszawy od lat cieszy się renomą i uznaniem wielu klientów. Możecie być pewni, że dostaniecie tutaj najwyższej jakości ubrania, skierowane do każdej grupy wiekowej mężczyzn. Według naszych danych najchętniej kupowanymi rzeczami są spodnie szyte na miarę, które mogą być idealnie skrojone pod naszą sylwetkę. Świetnym dodatkiem jest kamizelka dwurzędowa męska, w towarzystwie najlepiej sprzedającej się w Warszawie koszuli ecru. Z męskich modnych dodatków Panowie w tym salonie najczęściej wybierają muszkę do garnituru lub musznik. Koniecznie odwiedźcie nas już dzisiaj i skorzystajcie z porad naszych stylistów, żeby wyjść z salonu jako najmodniejszy mężczyzna w Warszawie!

Męski Salon-Garnitury Kraków

Jak to mówią, "Mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie zaczyna". Dlatego wisienką na torcie będzie opis naszego salonu z miasta Smoka Wawelskiego. Obecny Sklep w Krakowie został otwarty w 2006 roku i mieści się na ulicy Przewóz 2 obok głównej siedziby firmy New Men. Jako jedyny salon posiadamy profesjonalną rozciągarkę do butów, która dostosuje się do Twojego kształu stóp. Usługę świadczymy dla Klientów wszystkich naszych salonów po opłaceniu kosztów przesyłki obuwia do Krakowa. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór męskich garniturów, spodni, koszul i idealnie pasujących do nich butów czy stylowych męskich akcesoriów. Nasza Pani kierownik zdradziła nam, że najczęściej sprzedaje się u nas niebieska marynarka oraz marynarka klubowa. Nasz stylista doradza modne spodnie męskie casual, a na lato spodnie lniane męskie, które są przewiewne i bardzo wygodne. Na Krakowskim rynku, królują męskie dodatki dlatego żeby Twój outfit się wyróżniał warto zainteresować się poszetką męską, zieloną muchą, czy modnymi i stylowymi białymi szelkami. Duża część oferty znajdziesz również w naszym sklepie internetowym. Już dzisiaj odwiedź nasz salon firmowy z garniturami w Krakowie i dobierz dla siebie z pomocą naszych stylistów idealny outfit godny miasta Królów Polski.
25 lutego w Krakowie otworzyliśmy nasz Nowy Salon. Znajduje się on przy ulicy Długiej 27. Znajdziesz tu nie tylko idealnie skrojone garnitury i marynarki na każdą okazję (z czego głównie słynie nasz New Men), ale również mniej lub bardziej formalne koszule i spodnie oraz wiele, wiele innych! Nasz personel dołoży wszelkich starań i zadba o miłą obsługę, tak żeby każdy klient wyszedł stąd w 100% usatysfakcjonowany.

Podsumowanie

Jak można przeczytać z artykułu każdy sklep ma swoją krótką historię i w każdym salonie New Men sprzedają się inne rzeczy. Niezależnie od tego ,czy jesteśmy w Krakowie, Wrocławiu, czy Rzesowie naszym celem jest dalsze tworzenie z pasją ubrań dla każdego mężczyzny. Od gentelmena po prezesa firmy, kończąc na szczęśliwym ojcu który chce wyglądać modnie i stylowo wedle swoich upodobań. Dziękujemy za poświęcony nam czas i do przeczytania:)
pixel