KREATYWNE

( ilość produktów: 15 )

Akcesoria z Własnym Nadrukiem

Personalizowane dodatki, takie jak krawat, fular czy mucha mogą stanowić idealne uzupełnienie i przełamanie klasycznej stylizacji. Wystarczy tylko, że masz ciekawy zamysł na swój nadruk- może to być jakiś oryginalny wzór lub interesująca grafika, a Nasi Specjaliści zrobią wszystko, by produkt odpowiadał Twoim indywidualnym potrzebom. Personalizowane akcesoria to świetna propozycja dla mężczyzn niebojących się ekstrawaganckich rozwiązań.

Krawat z Własnym Nadrukiem

W naszej usłudze mamy możliwość uszycia krawatu, gdzie to właśnie Ty masz wpływ na końcowy efekt. Personalizowany krawat to odważna propozycja dla mężczyzn, którzy są pewni siebie i chcą wyróżnić się z tłumu. Kreatywny krawat będzie świetnie komponował się na tle białej, gładkiej koszuli.

Krawat, Muszka, Fular

Oprócz krawatu, w naszej usłudze mamy także możliwość uszycia muszki i fularu na Twoje zamówienie. Kreatywne dodatki niewątpliwie urozmaicą Twoją elegancką stylizację i dodadzą jej nutkę oryginalności i pomysłowości. Dodaj zindywidualizowany dodatek do biznesowego garnituru i zaskocz wszystkich swoją intrygującą kompozycją.

pixel