New Men Style - kariera


logo

Jesteśmy firmą , która od ponad 25 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy garniturów, koszul, krawatów, płaszczy i kurtek męskich, jak również kolekcji ślubnych i wizytowych, które obejmują szeroką gamę surdutów, fraków i smokingów. Dzięki wysokiej jakości wyrobów, dostosowaniu asortymentu do trendów w modzie i potrzeb rynku oraz konkurencyjnym cenom, marka NEW MEN Style zdobyła uznanie klientów i wypracowała liczącą się pozycję na krajowym rynku producentów konfekcji męskiej. Wyrazem dynamiki rozwoju firmy jest systematycznie poszerzana sieć salonów sprzedaży oraz rosnąca liczba odbiorców hurtowych na terenie całego kraju, a także wyjście z ofertą na nowe rynki zbytu w krajach UE oraz Wschodu.

 

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

 

Pracownik administracyjno biurowy ze znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: Kraków

 

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 

- Prace administracyjno biurowe, czynności związane z wykonywaniem prac biurowych a w szczególności: przyjmowanie zamówień ,zleceń

- Wykonywanie obowiązków powierzonych przez pracodawcę w terminie z zachowaniem odpowiedniej jakości świadczonych usług na rzecz klientów firmy

 

WYMAGANIA:

 

- Umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim, mile widziany również język angielski

 

OFERUJEMY:

 

- Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym

- Ciekawą pracę w zespole

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Zniżkę na własne produkty

- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zadań wykonywanych

 

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub kontakt telefoniczny: 12-260-93-20

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.