Blog

21 marca Pierwszy Dzień Wiosny
Koniec astronomicznej zimy od pokoleń związany jest z hucznymi obchodami, które są świętowane na całym Świecie. Również w Polsce, dla osób oczekujących nadejście wiosny zwyczaje związane z dniem 21 marca są niezwykle symboliczne. Ten dzień roku oznacza topienie marzanny, Dzień Wagarowicza i czas sprzątania, z którym zaznajomione jest każde domowe gospodarstwo.
Czytaj więcej
Stylizacje do Pracy- Propozycje dla Mężczyzny
Od zawsze wiadomo, że wygląd zewnętrzny jest wizytówką człowieka. Tak też odpowiedni strój do pracy jest niezwykle istotny, gdyż wpływa na nasz odbiór i postrzeganie przez innych. Nigdy nie zaszkodzi wyglądać schludnie i adekwatnie do okazji, dlatego w tym artykule dowiesz się, w co ubrać się do pracy.
Czytaj więcej
Tkanina na Garnitury
Bez wątpienia tkanina jest jednym z najważniejszych elementów dobrze skrojonego garnituru. Powinna się ona cechować wysoką jakością, aby oprócz eleganckiego wyglądu, spełniać także funkcje użytkowe.
Czytaj więcej
9 lutego Dzień Pizzy- Co Warto Wiedzieć?
Dzień pizzy obchodzony na świecie w różnym czasie. W ojczyźnie pizzy, czyli we Włoszech przypada to na 17 stycznia, w Wielkiej Brytanii 1 lipca, a w Brazylii 31 sierpnia. W Polsce Święto Pizzy obchodzone jest właśnie 9 lutego.
Czytaj więcej
Męski Salon - Nasze Sklepy w Polsce
New Men to firma, która jest na Polskim rynku od ponad 30 lat. W tym wpisie chcemy lekko przybliżyć każdy z naszych salonów. Dowiecie się, co się w danym mieście najlepiej sprzedaje, kto nas najczęściej odwiedza oraz różne ciekawostki.
Czytaj więcej
pixel